Wydanie nr 108/2024, Środa 17.04.2024
imieniny: pokaż (10 imion)Klara, Józef, Robert, Radociech, Anicet, Stefan, Izydora, Aniceta, Jakub, Innocenty
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

„Rejestracja zobowiązuje” - czyli jak odnaleźć się w miejskiej dżungli.

„Rejestracja zobowiązuje” - czyli jak odnaleźć się w miejskiej… fot. Widz TvMalbork.pl
Postęp cywilizacyjny przyczynił się do tego, że na naszych ulicach jest coraz większy tłok spowodowany wzrostem liczby samochodów. A co za tym idzie, możemy zaobserwować naprawdę różne zachowania osób siedzących za ich kierownicą. Kierowcy – jacy są każdy widzi. Jeden lepszy od drugiego, po innej szkole jazdy, z której niekoniecznie wyniósł to, co istotniejsze i ważne podczas prowadzenia pojazdu. Ale w końcu ta różnorodność w otaczającym nas życiu jest właśnie najpiękniejsza, prawda?

 

Nasza redakcja zasypywana jest zdjęciami kierowców, którzy swoje samochody po „mistrzowsku” parkują w różnych miejscach do tego dostosowanych lub też nie. Jednak czasami zdarzają się zdjęcia kierowców, którym trudno odnaleźć się w „motoryzacyjnej dżungli”, jaką są nasze lokalne drogi.

- „Odnośnie jazdy samochodem, może nie parkowanie, ale stanie na czerwonym świetle to już nie lada wyczyn dla GSZ..., bo rejestracja zobowiązuje. Po co zająć swój jeden pas, jak można dwa” - napisała autorka zdjęć.

A wy co sądzicie na ten temat?

 

 

 

 

Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: redakcja@zulawyimierzeja24.pl redakcja@tvregionalna24.pl info@tvregionalna24.pl redakcja@tvmalbork.pl Wszystkie fotografie opublikujemy na naszych stronach. Wysyłając zdjęcie/a bardzo prosimy o wskazanie autora fotografii, któremu zapewniamy anonimowość i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację. Można w formie mailowej.: „Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania”.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Co nas denerwuje


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
malborczyk
malborczyk 16.11.2020, 16:51
sztumskie GSZ wiecie doskonale ze Malbork jest dla GMB.W sztumie na gumie możecie sobie pojeździć!!!!!!!
x
x 15.11.2020, 10:35
Widzę, że nie tylko ja zauważyłem, że malborska "redakcja" ma małego pisiora i z chęcią wrzuca takie rzeczy tylko i wyłącznie jeśli chodzi o sztumskie blachy. Tak jakby z GMB jeździli tylko mistrzowie kierownicy. Mogę podesłać zdjęcia, filmiki z GMB, ale tego byście nie opublikowali.
NEB
NEB 13.11.2020, 14:55
Znowu ujawnił się kompleks zaściankowca. Ludzie, wyjedźcie kawałek dalej niż 15km. Miniecie na drogach tysiące samochodów z różnych zakątków kraju. A co najważniejsze zobaczycie, że kultura jazdy absolutnie nie zależy od tego jaką tablicę rejestracyjną ma samochód. Jeżeli nawet ktoś postąpił niezgodnie z zasadami ruchu drogowego, to nie dlatego, że ma tablicę z powiatu X a nie Y. Szanowna Redakcja najwyraźniej z utęsknieniem wyczekuje takich maili. Seria mistrzów parkowania... Gdy tablica zaczyna się od GMB to zamazana jest cała, ale gdy od GSZ to zawsze ta cześć tablicy jest ujawniona. Może szanowna Redakcja też powinna zrobić sobie pouczająco podróż po naszym pięknym kraju?
Gdzie wasza dziennikarska neutralność? Dlaczego, gdy wykroczenie lub wypadek popełni mieszkaniec pow. sztumskiego to o tym informujecie, a gdy mieszkaniec pow. malborskiego to już ani słowa o tym. Wiadomość z wczoraj, o stłuczce na ul. Konopnickiej - Gdzie informacja o tym skąd pochodził sprawca lub jakie tablice miał jego samochód? A może to GMB? Takie domorosłe dziennikarstwo jest bardzo słabe.
Gość
Gość 13.11.2020, 13:51
uważamy że zdjęcie jest bez sensu... po prostu wyjeżdżając z podporządkowanej miał zbyt mało miejsca na prostopadłe ustawienie się do sygnalizacji świetlnej. Oczywiste i naturalne w takim miejscu. Dostanie zielone to się wyprostuje a tablica nie ma tu nic do tego (uprzedzam mam GMB i nie bronię GSZ)
Pinpong
Pinpong 13.11.2020, 12:41
Ze Wasz szefo to jest dopiero as na drodze
policjant
policjant 13.11.2020, 11:58
pokażcie rondo na Konopnickiej ile tablic z GMB jeździ sobie pod prąd na rondzie