Wydanie nr 331/2021, Sobota 27.11.2021
imieniny: pokaż (14 imiona)Wirgiliusz, Jozafat, Zygfryd, Stojgniew, Gustaw, Dominik, Damazy, Zygfryda, Oda, Walery, Maksymilian, Sekundyn, Achacjusz, Achacy
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Reprezentacja Polski bezkonkurencyjna podczas Mistrzostw Dowództwa Sił Powietrznych NATO w Europie w biegach przełajowych na terenie MZM w Malborku - 27.10.2016

W dniu 27.10.2016 roku w Malborku na terenie Muzeum Zamkowego odbyły się mistrzostwa Sojuszniczego Dowództwa Sił Powietrznych NATO w Europie w biegach przełajowych (Headquarters Alied Air Command – HQ Aircom Ramstein). Wykonawcą tego przedsięwzięcia została 22. Baza Lotnictwa Taktycznego w Malborku, współorganizatorem zawodów było Muzeum Zamkowe w Malborku.

W mistrzostwach wystąpiło sześć reprezentacji męskich i żeńskich: USA, Niemcy, Wielka Brytania, Holandia, Belgia oraz Polska. Dodatkowo wystartowali żołnierze kobiety i mężczyźni w umundurowaniu polowym rywalizując w kategorii  „CISM Day Run”.
Trasa zawodów przebiegała przy Wałach von Plauena, łącząc historię i kulturę z emocjami sportowymi w pięknej scenerii historycznej Muzeum Zamkowego w Malborku.

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Bieganie


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.