Wydanie nr 203/2024, Niedziela 21.07.2024
imieniny: pokaż (11 imion)Benedykt, Prokop, Daniel, Ignacy, Andrzej, Wiktor, Stojsław, Julia, Prakseda, Klaudiusz, Arbogast
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nowy Dwór Gdański. Wkrótce Warsztaty Ozdób Wielkanocnych.

Żuławski Park Historyczny wraz z Żuławskim Ośrodkiem Kultury zapraszają do udziału w Warsztatach Ozdób Świątecznych, podczas których stworzycie wyjątkowe ozdoby na świąteczny stół.

W sobotę, 23 marca w Żuławskim Parki Historycznym w Nowym Dworze Gdańskim w godz. 11:00-14:00 odbędzie się kolejna edycja WOW, czyli Warsztatów Ozdób Wielkanocnych.

- „Termin jest idealny, ponieważ następnego dnia świętujemy Niedzielę Palmową, będziecie więc mogli poświęcić swoje dzieła! Na warsztatach wspólnie stworzymy palemki, kwiatki z krepiny, kolorowe pisanki, kurczaczki, zajączki, wycinanki… Jedyne ograniczenie to Wasza wyobraźnia!” - zachęca do udziału w wydarzeniu Anna Gnyś z Żuławskiego Parku Historycznego. - „Zapraszamy całe rodziny, zarówno dorosłych, jak i dzieci. Nasze warsztaty umożliwią Wam kreatywne przygotowanie się do świąt Wielkiej Nocy i wykonanie dekoracji idealnych na wielkanocny koszyczek lub stół świąteczny. Do zobaczenia!”

Wydarzenie odbywa się w ramach projektu Słonecznik-Cоняшник, który realizowany jest przez Klub Nowodworski przy wsparciu finansowym Funduszu Solidarności z Ukrainą Fundacja Batorego.

Piotr Wąsowicz
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.