Wydanie nr 177/2024, Wtorek 25.06.2024
imieniny: pokaż (9 imion)Prosper, Fiebrosław, Wilhelm, Antyd, Eulogiusz, Tolisława, Febronia, Febron, Dorota
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Karolina Hajdukiewicz z Centrum Edukacji Zawodowej weźmie udział w Mistrzostwach Świata.

Malbork. Karolina Hajdukiewicz z Centrum Edukacji Zawodowej weźmie udział… fot. TvRegionalna24.pl
W październiku Karolina Hajdukiewicz, nauczycielka zawodu w Centrum Edukacji Zawodowej w Malborku będzie reprezentowała Polskę w Mistrzostwach Świata we fryzjerstwie damskim, które odbędą się we Włoszech.

Podczas MASTER OF BEAUTY Otwartych Mistrzostw Polski Fryzjersko – Kosmetycznych Poznań 2023, które odbyły się w kwietniu w Poznaniu, Karolina Hajdukiewicz wywalczyła tytuł Mistrza Polski we fryzjerstwie damskim w kategorii seniorzy. Zdobyty tytuł otworzył przysłowiowe drzwi do wielkiego świata, bowiem pani Karolina została powołana do kadry Polski i będzie reprezentowała nasz kraj na Mistrzostwach Świata (World Comptetition Hairstylist), które odbędą się w dniach 28-31 października we Włoszech. W reprezentacji naszego kraju jest prawie 20 najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie, którzy zmierzą się z przedstawicielami z 36 krajów należących do federacji CMC. Pani Karolina weźmie udział w dwóch konkurencjach – fryzura dzienna i wieczorowa.

Karolina Hajdukiewicz od 25 lat pracuje w zawodzie fryzjera, a od 8 jest nauczycielem zawodu w Centrum Edukacji Zawodowej w Malborku, gdzie uczy młodych adeptów sztuki fryzjerskiej. W konkursach fryzjerskich startuje już od kilku lat – dwa lata temu zdobyła tytuł Wicemistrza Polski w Poznaniu, a w tym roku tytuł Mistrza Polski. Uzyskane punkty pozwoliły jej na udział w kadrze Polski podczas tegorocznych Mistrzostw Świata.

A jak wyglądają przygotowania do Mistrzostw? Czego oczekuje po tym konkursie i jakie emocje jej towarzyszą? O tym opowie w materiale wideo Karolina Hajdukiewicz.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Miłoradz, Frombork od 49 zł Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Miłoradz, Frombork od 49 zł
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Janek
Janek 21.09.2023, 11:41
Brawo, Brawooooo!
M
M 20.09.2023, 23:30
Brawo Karolcia!!! ❤️