Wydanie nr 343/2022, Piątek 9.12.2022
imieniny: pokaż (7 imion)Wielisława, Leokadia, Waleria, Joachim, Delfina, Wiesław, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Zaginął 28-letni Jakub O.

W sobotę, 1 stycznia 2022 r. ostatni raz kontaktował się z rodziną poprzez wiadomość tekstową mieszkaniec Gdańska, 28-letni Jakub O., który w planach miał odwiedziny babci mieszkającej w Malborku. Plecak mężczyzny znaleziony został w okolicach sklepu Kaufland w Malborku. Do tej pory nie wrócił do domu i nie skontaktował się z rodziną.

 

- „Zaginiony Pan Jakub O. mieszka w Gdańsku. Ostatni raz kontaktował się z najbliższymi poprzez wiadomość tekstową w sobotę 1 stycznia 2022 roku. Z informacji przekazanych nam przez najbliższych, mężczyzna miał w planach udanie się w odwiedziny do babci w Malborku. Plecak mężczyzny został odnaleziony w okolicach sklepu Kaufland w Malborku. Pan Jakub ma przy sobie dokumenty oraz telefon. Telefon jest nadal aktywny niestety próby kontaktu kończą się niepowodzeniem” - czytamy w komunikacie portalu Zaginieni Cała Polska. - „Do chwili obecnej nie powrócił, jak i nie skontaktował się z rodziną. Czekamy na zapisy z monitoringu oraz ostatnie logowanie telefonu. Szpitale są w trakcie sprawdzania”.

 

Rysopis zaginionego mężczyzny: wzrost: 185 cm, waga: około 80kg, włosy: proste, ciemnoblond, oczy: zielone. Mężczyzna posiada tatuaże: wzór geometryczny znajdujący się na karku w kształcie trójkąta oraz na klatce piersiowej swoje imię i nazwisko oraz grupę krwi. W dniu zaginięcia ubrany był w brązową skórzaną kurtkę prostego kroju, długości za pas, niebieskie jeansy oraz jasne buty sportowe.

 

Ktokolwiek z państwa posiada informacje, które mogą przyczynić się do odnalezienia zaginionego proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Policji w Malborku pod numerami telefonu 47 7415900, 47 7415333 lub 47 7415540. Ewentualnie pod numerem alarmowym 112. Mogą się państwo kontaktować również z portalem Zaginieni Cała Polska poprzez wiadomość prywatną lub e-mail zaginienicalapolska@gmail.com

 

 

 

 

Źródło: FB Zaginieni Cała Polska

Zaginieni Cała Polska
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.