Wydanie nr 261/2021, Sobota 18.09.2021
imieniny: pokaż (11 imion)Irena, Józef, Fereol, Zachariasz, Dobrowit, Stefania, Zachary, Ryszarda, Tytus, Baltazar, Sobierad
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Oblężenie Malborka 2021 odwołane!

Oblężenie Malborka 2021 odwołane! fot. Muzeum Zamkowe w Malborku
Muzeum Zamkowe w Malborku z przykrością informuje, że drugi rok z rzędu jest zmuszone odwołać XXI edycję Oblężenia Malborka.

"Szanowni Państwo,

Muzeum Zamkowe w Malborku z przykrością informuje, że drugi rok z rzędu jest zmuszone odwołać XXI edycję Oblężenia Malborka.
Podjęcie tej trudnej , ale odpowiedzialnej decyzji podyktowane jest obowiązującymi zasadami organizacji imprez, przepisami sanitarnymi oraz dbałością o zdrowie i bezpieczeństwo publiczne mieszkańców Malborka, odwiedzających nas gości oraz uczestników imprezy.

Imprezę w całej okazałości przekładamy na rok następny. Nie oznacza to jednak, że tegoroczne świętowanie zostaje całkowicie zlikwidowane.

Muzeum Zamkowe zaprasza na jarmark rzemiosła, który odbędzie się na Wałach von Plauena, turniej kuszniczy u podnóża Wałów von Plauena oraz wspaniałe widowisko ROCK OPERA KRZYŻACY jr. w Karwanie.

W widowisku wystąpi niezwykle uzdolniona muzycznie młodzież z Malborka, a w szczególności członkowie studia wokalnego „Balbiny” i uczniowie I LO w Malborku.

Mam nadzieję, że zawitacie Państwo do Muzeum Zamkowego w Malborku i uda nam się spotkać na Zamku. "

źródło: Muzeum Zamkowe w Malborku

Piotr Wąsowicz
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Historyczne


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
grzybnia
grzybnia 24.06.2021, 13:56
ale choojnia
rybałt
rybałt 31.05.2021, 10:40
Po co się wysilać? Najlepiej odwoływać wszystko. Wytłumaczenie jest...
xs
xs 31.05.2021, 09:11
Wracają koncerty i różne inne imprezy masowe, jeśli się chce to można :) najlepiej zasłonić się wirusem bo nie chce się robić imprezy w reżimie sanitarnym :)
...
... 29.05.2021, 17:30
A czemu i po co komu tęsknienie nie za komuną a punk rokiem rozumiem dostać medal za dobrą pracę przekroczenie normy medal przodownika pracy ale medal mela.
...
... 29.05.2021, 16:57
A czemu ludzie narzekają często jadę samochodem przez to miasto z nie którymi miejscowymi rozmawiałem i moim zdaniem stoją w miejscu a nawet się niektórzy cofają się bardzo dużo ludzi tęskni nie za komuną w tym mieścia ale punk rokiem dookoła miasta rosną nowe miejsca pracy dla młodych lepszy start w prawdziwe dorosłe życie moim zdaniem prawdziwą pełnoletniość ma się wtedy gdy ma się skończone nie tylko 18 lat ale i prace utrzymanie się a nie wyciąganie rąk po pieniądze tatusia i mamusi komu potrzebny jest i po co punk rok.