Wydanie nr 217/2020, Wtorek 4.08.2020
imieniny: pokaż (8 imion)Alfred, Mironieg, Perpetua, Maria, Arystarch, Protazy, Dominika, Andrzej
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Dzięki wysokiej frekwencji nowy wóz strażacki trafi do OSP Krynica Morska.

Dzięki wysokiej frekwencji nowy wóz strażacki trafi do OSP Krynica Morska. fot. Fb Gmina Miasta Krynica Morska
Wybory prezydenckie dawno już za nami, a wraz z nimi rozstrzygnięcie ogólnopolskiego konkursu „Bitwa o wozy” ogłoszonego przez MSWiA, czyli wóz strażacki za najwyższą frekwencję w wyborach. Z wynikiem 74,73% wygrała Krynica Morska, dzięki czemu lokalna Ochotnicza Straż Pożarna wkrótce powiększy swoją flotę.

 

W poniedziałek, 27 lipca br. w siedzibie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie odbyła się uroczystość, podczas której wręczono promesy dla gmin, które uzyskały najwyższe frekwencje podczas minionych wyborów prezydenckich. W ramach akcji „Bitwa o wozy” wśród zwycięzców znalazła się gmina Krynica Morska, uzyskując wynik 74,73%. Promesę na sfinansowanie zakupu wozu ratowniczo – gaśniczego dla OSP Krynica Morska odebrał Prezes OSP, Zenon Grajkowski wraz z burmistrzem Krynicy Morskiej, Krzysztofem Swat.

- „Burmistrz Miasta oraz Druhowie OSP Krynica Morska serdecznie dziękują wszystkim mieszkańcom i turystom głosującym w wyborach prezydenckich w Krynicy Morskiej. Dzięki wysokiej frekwencji i zaangażowaniu Strażaków oraz Mieszkańców możemy cieszyć się nowym wozem, który mamy nadzieję wkrótce trafi do naszego miasta. Dziękujemy, że głosując spełniliśmy obywatelski obowiązek oraz przywilej a także zwiększyliśmy bezpieczeństwo nas wszystkich” - czytamy na profilu społecznościowym Gminy Miasta Krynica Morska.

 

 

 

 

Zdjęcia: Fb Gmina Miasta Krynica Morska

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje info @ tvregionalna24.pl
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.