Wydanie nr 331/2021, Sobota 27.11.2021
imieniny: pokaż (14 imiona)Wirgiliusz, Jozafat, Zygfryd, Stojgniew, Gustaw, Dominik, Damazy, Zygfryda, Oda, Walery, Maksymilian, Sekundyn, Achacjusz, Achacy
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mamy koronowirusa, obwodnica Malborka nieważna?

Wszyscy żyjemy doniesieniami o epidemii koronawirusa, ale mamy prawo liczyć na to, że Burmistrz i jego urzędnicy nadal pracują i myślą o innych sprawach niezbędnych do funkcjonowania miasta.

Dlatego mieszkańcy Malborka ze zdumieniem dowiedzieli się, że Związek Miast Polskich wysłał pismo skierowane do ministra w sprawie poparcia dodatkowych 20 miast, w których potrzebnych jest obwodnica.

Ale uwaga, Malborka na tej liście nie ma!

Co w takim razie z zapowiedziami Marka Charzewskiego który zapewniał że Związek Miast Polskich poprze starania Malborka?
Czyżby Związek uznał że obwodnica dla naszego miasta nie jest potrzebna?

Otóż nie!
Rzecznik prasowa Związku Miast Polskich poinformowała, że oczekiwali na pisemne stanowisko Malborka do dnia 18 marca, ale Malbork, Burmistrz, urzędnicy  takiego pisma do ZMP nie przesłali!


Aż się nie chce tego komentować, a Państwu?

citymalbork.blogspot.com
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Hyde park


Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Jin
Jin 30.03.2020, 15:14
Charzewski pieszo chodzi to po co mu drogi, a zwłaszcza te dookoła. Po prostu kładzie lachę na to jak będzie Malbork się rozwijał.
malbork to dno
malbork to dno 29.03.2020, 16:43
ja sie przestałem wk..ć 8 lat temu ..zamiast dojezdzac do Tczewa za praca z dziury malbork gdzie za najnizsza u prywaciarza ciezko znalezc...kupilem mieszkanie w Tczewie i tam płacę podatki
Mam was dość
Mam was dość 28.03.2020, 19:24
Strasznie naciskacie na hejt burmistrza (TVM) ciekawe dlaczego (inna frakcją po)?? Szukacie tylko haków. Zastanówcie się, nie wszystko od niego zależy. Nie macie innych ciekawszych tematów????
Jadwiga
Jadwiga 30.03.2020, 21:09 (odpowiedź do Mam was dość)
nieudolność burmistrza jest najlepszym tematem
M.
M. 28.03.2020, 12:39
,,Dlaczego zatem burmistrz nie zareagował w porę, skoro brak obwodnicy Malborka na rządowej liście tak bardzo poruszył całą lokalną społeczność?
- Czekaliśmy na wszystkie stanowiska podejmowane przez władze samorządowe w całym powiecie. Jesteśmy cały czas w kontakcie ze Związkiem Miast Polskich. „Poszło” tam już pismo wraz z załączonymi dokumentami z gmin i powiatu – uspokaja Marek Charzewski.'' - to jest wyjaśnienie Burmistrza w tej sprawie,którego tu brak.
M.
M. 28.03.2020, 11:28
Tajemnicą poliszynela jest to ,że relacje TV Malbork- Urząd Miasta są od dłuższego czasu bardzo złe , głównie z powodu braku zgody UM ( uważam ,że jest to zła decyzja) na transmisje Sesji. Ale to nie jest powód Szanowna TV Malbork by przy każdej okazji atakować Burmistrza i ,,napuszczać" mieszkańców miasta na niego takim jak ten artykułem.Czy zwróciliście się do Burmistrza w tej sprawie czy też nie? Jeśli tak- to czy uzyskaliście wyjaśnienie? Jeśli nie - to dlaczego nie daliście mu szansy na obronę? Bo na innej, lokalnej stronie można przeczytać wypowiedź Burmistrza w tej sprawie.