Wydanie nr 331/2021, Sobota 27.11.2021
imieniny: pokaż (14 imiona)Wirgiliusz, Jozafat, Zygfryd, Stojgniew, Gustaw, Dominik, Damazy, Zygfryda, Oda, Walery, Maksymilian, Sekundyn, Achacjusz, Achacy
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Otwarte treningi biegowe przed Garmin Iron Triathlon Elbląg! „Nocna Dycha” już w najbliższy czwartek! - 09.03.2017

Otwarte treningi biegowe przed Garmin Iron Triathlon Elbląg! „Nocna Dycha” już w najbliższy czwartek! - 09.03.2017 fot. Maratomania.pl / Labosport.pl
Organizatorzy zawodów triathlonowych w Elblągu, wchodzących w skład ogólnopolskiego cyklu Garmin Iron Triathlon, zapraszają na otwarte treningi biegowe. Pierwsze spotkanie odbędzie się już w najbliższy czwartek, 9 marca o godzinie 20:00 na Placu Katedralnym, przed głównym wejściem do Katedry św. Mikołaja.Treningi będą jedną z części akcji #jestemGIT, zrzeszającej osoby startujące w cyklu Garmin Iron Triathlon.

Po krótkiej rozgrzewce wszyscy chętni przebiegną trasę etapu biegowego zawodów, czyli ulicami : Wodną, Świętego Ducha, Stary Rynek, Rzeźnicką, Przymurze, Wigilijną,  Rycerską, Pocztową, Robotniczą, Nową 2, Ofiar Sprawy Elbląskiej, Stoczniową, ponownie deptakiem Stary Rynek oraz Mostową, by wrócić do miejsca spotkania biegaczy.

Dystans jednej pętli to 2,65 km. W ramach  treningu  przewidziane  jest przebiegnięcie czterech pętli, czyli 10,55  km, ale każdy z uczestniczących w treningu może pokonać dowolną liczbę pętli. 

„ Nocna  dycha,  czyli  nocne treningi  biegowe, to nowa propozycja dla zawodników startujących w Elblągu. Treningi są otwarte, bezpłatne, skierowane do wszystkich chętnych.

"Tempo będzie  spokojne, konwersacyjne. Przebiegniemy  trasą  zawodów, ale  poruszać się będziemy chodnikami. Spotkania biegowe będą kontynuowane również w kolejnych tygodniach, jeżeli ta forma  aktywności przypadnie do gustu mieszkańcom Elbląga” - powiedział Marcin Florek, z Labosport Polska, który poprowadzi treningi

Organizatorzy Garmin  Iron  Triathlon przypominają, że treningi odbywać się będą przy otwartym ruchu drogowym, uczestnicy przebiegać będą chodnikami, dlatego zachęcają do ubrania odzieży z odblaskowymi elementami.


Zawody Garmin Iron Triathlon Elbląg będą trzecią imprezą cyklu i odbędą się 18 czerwca. Triathloniści do wyboru będą mieli jeden z dwóch dystansów: 1/4 IM (0,95 km pływania, 45 km jazdy na rowerze, 10,55 km biegu) oraz 1/8 IM (0,475 - 22,5 - 5,275). Na każdym z dystansów będzie można wystartować w trzyosobowej sztafecie triathlonowej, w której jedna osoba zmierzy się z pływaniem, druga z jazdą na rowerze, a trzecia z biegiem.

Cały czas można zapisać się na zawody w Elblągu - należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie zawodów http://www.irontriathlon.pl.

LABOSPORT Polska sp. z o.o., ul. Browarna 86 - 87, 82 -300 Elbląg, http://www.labosport.pl

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Bieganie


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.