Wydanie nr 35/2023, Sobota 4.02.2023
imieniny: pokaż (3 imiona)Joanna, Weronika, Częstogoj
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Stegna. Morsy grały z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy - 15.01.2017

Stegna. Morsy grały z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy - 15.01.2017 fot. elbląskie i malborskie morsy
Tradycyjnie Elbląskie Morsy i Malborskie połączyły morską kąpiel w zimnym bałtyku z kwestowaniem na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki przeprowadzonym licytacjom i kwestom na plaży i pobliskich barach udało się zebrać 3188,07,zł i 10 funtów.

Kwestowanie Elbląskich Morsów rozpoczęto już w autokarze podczas drogi na plażę do Stegny. Przed kąpielą w Bałtyku, przeprowadzono nietypową licytację, której przedmiotem była Karta Pierwszeństwa wejścia do bałtyku podczas kąpieli dla "FOCZKI" I "MORSA". Obydwie karty wylicytowano po 100zł każda!

-Przed kąpielą kwestowaliśmy na plaży oraz w pobliskich barach. W pięknej, zimowej scenerii po przeprowadzonej rozgrzewce wykąpało się w morzu wielu morsów elbląskich i malborskich. Powitaliśmy w tym wspaniałym dniu w swoim gronie 5 nowych śmiałków zimnych kąpieli.
W związku z dużym zainteresowaniem spacerowiczów naszym morsowaniem pierwszą część licytacji przeprowadziliśmy na plaży. Była ona ku naszemu zaskoczeniu bardzo ekscytująca, zabawa wciągała wszystkich, oj niesamowite rzeczy się działy… A to również dlatego, że bardzo wielu MORSÓW, nasi sympatycy przynieśli też swoje cenne rzeczy na licytację. Dziękujemy MALBORSKIM MORSOM za udział w tej akcji, podarowaniu suwenirów na WOŚP. A na plaży jak obiecaliśmy, było również ognisko, kiełbaski i świetna zabawa przy muzyce -relacjonuje organizatorka Ewa Jabłońska z Elbląskich Morsów.

 Dalsza część licytacji odbyła się w zaprzyjaźnionym Barze Bosmańskim up.Uli Kordeckiej.

Edyta Kozakiewicz
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.