Wydanie nr 58/2024, Wtorek 27.02.2024
imieniny: pokaż (11 imion)Gabriel, Jana, Anastazja, Auksencja, Baldomer, Auksencjusz, Auksenty, Baldomera, Honoryna, Bazyli, Anna
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Sztab WOŚP w Sztutowie podliczył tegoroczną zbiórkę.

Sztab WOŚP w Sztutowie podliczył tegoroczną zbiórkę. fot. Szkoła Podstawowa w Sztutowie
Za nami 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zbiórka skupiona była wokół płuc po pandemii - zbieraliśmy pieniądze na zakup urządzeń dla oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Niektóre Sztaby skończyły podliczanie zbiórek i podają końcowy wynik. A jak w tym roku poszło w Sztutowie?

W niedzielę, 28 stycznia cała Polska rozgrzana była do czerwoności. W całym kraju i wielu miejscach na świecie odbył się 32. Finał WOŚP.

W Szkole Podstawowej w Sztutowie w ciągu całego dnia odbywały się licytacje, czynna była kawiarenka i inne atrakcje przygotowane dla tych wszystkich, którzy chcieli przyłączyć się do szczytnego celu.

Dzień po wielkim finale, Sztab WOŚP w Sztutowie podsumował tegoroczną zbiórkę – 62 020,00 zł!

Ze wszystkich stoisk zorganizowanych w dniu finału oraz puszek wolontariuszy zebrano łącznie 33 508,00 , z licytacji - 25 655,00 zł. Podczas I Memoriału Sławka Siudowskiego – Turnieju Piłki Ręcznej, który odbył się kilka dni wcześniej, zebrano na rzecz WOŚP 2857,00 zł.

 

 

Zdjęcia: Szkoła Podstawowa w Sztutowie

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.