Wydanie nr 203/2024, Niedziela 21.07.2024
imieniny: pokaż (11 imion)Benedykt, Prokop, Daniel, Ignacy, Andrzej, Wiktor, Stojsław, Julia, Prakseda, Klaudiusz, Arbogast
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Sztutowo. Memoriał Sławka Siudowskiego – Turniej Piłki Ręcznej dla Kobiet i Mężczyzn. Trwają zapisy.

Gmina Sztutowo zachęca do udziału w I Memoriale Sławka Siudowskiego – Turnieju Piłki Ręcznej Open dla Kobiet i Mężczyzn, który odbędzie się w Szkole Podstawowej w Sztutowie. Zapisy drużyn trwają do 4 stycznia.

W sobotę, 13 stycznia o godz. 09:30 na sali sportowej w Szkole Podstawowej w Sztutowie rozpocznie się I Memoriał Sławka Siudowskiego – Turniej Piłki Ręcznej Open dla Kobiet i Mężczyzn.

Zgłoszenia drużyny należy dokonać do 4 stycznia korzystając z adresu mailowego: sekretariat@szkolasztutowo.pl

Turniej organizowany jest dla kobiet i mężczyzn z powiatu nowodworskiego. Liczba zawodników to 5 graczy na boisku oraz bramkarz.

- „Podstawowym celem Turnieju jest upamiętnienie działalności sportowej Sławka Siudowskiego na rzecz rozwoju piłki ręcznej” - informują organizatorzy. - „Każda drużyna zobowiązana jest do uiszczenia wpisowego w wysokości 100 zł. Zebrane środki zostaną przekazane na rzecz 32. Finału WOŚP w sztutowskim sztabie”.

Organizatorem Turnieju jest m.in. Szkoła Podstawowa w Sztutowie, wójt gminy Sztutowo Robert Zieliński i Hemako Sztutowo.

Więcej szczegółów na stronie www.szkolasztutowo.pl

Nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej w Sztutowie, były zawodnik piłki ręcznej, mecenas sportu, kibic, wychowawca młodzieży – nieodżałowany Sławomir Siudowski zmarł nagle w maju 2017 r. w wieku 36 lat.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.