Wydanie nr 58/2024, Wtorek 27.02.2024
imieniny: pokaż (11 imion)Gabriel, Jana, Anastazja, Auksencja, Baldomer, Auksencjusz, Auksenty, Baldomera, Honoryna, Bazyli, Anna
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Serenadowy kącik zabaw – zagłosuj, by powstał w Powiatowym Centrum Zdrowia w Malborku.

Serenadowy kącik zabaw – zagłosuj, by powstał w Powiatowym Centrum… fot. zdjęcie organizatora konkursu
Oddział Dziecięcy Powiatowego Centrum Zdrowia w Malborku bierze udział w konkursie „Serenadowy kącik zabaw”. Głosować można do 17 grudnia.

Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek z siedzibą w Radzyniu Podlaskim od 5 lat organizuje konkurs, w którym mali pacjenci i mieszkańcy wybierają szpitale, w których na oddziałach dziecięcych powinien powstać „Serenadowy kącik zabaw”, czyli duża interaktywna zabawka zawierająca cztery gry edukacyjne rozwijające koordynację ruchową i koncentrację dzieci oraz pobudzające ich wyobraźnię. Każdy kącik wyposażony jest w dziecięce mebelki w ciepłej, żółtej barwie nawiązującej do kolorów marki Serenada. Regał pełen zabawek, układanek, klocków oraz „serowych” kolorowanek. Dzięki zabawie dzieci nie tylko się relaksują, ale również zdobywają wiedzę o świecie, rozwijają emocjonalnie i twórczo. Czas spędzony w szpitalu nie musi być taki zły.

W tegorocznej edycji konkursu znalazło się Powiatowe Centrum Zdrowia w Malborku. Do 17 grudnia do godz. 23:59 trwa głosowanie na szpital, w którym na oddziale pediatrycznym powstanie taki dziecięcy kącik zabaw. Pięć szpitali z największą liczbą głosów otrzyma „Serenadowy Kącik Zabaw”. Głosować można na www.serenadadladzieci.pl. Dziennie można oddać tylko jeden głos, klikając na serduszko przy nazwie szpitala.

Wyniki konkursu poznamy 18 grudnia.

To od was zależy, czy taki dziecięcy kącik zabaw powstanie w Malborku.

Zapraszamy do głosowania!

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.