Wydanie nr 141/2024, Poniedziałek 20.05.2024
imieniny: pokaż (10 imion)Teodor, Anastazy, Wiktoria, Asteriusz, Bernardyn, Saturnina, Iwo, Bronimir, Rymwid, Józefa
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nowy Dwór Gdański. Dzień Pracownika Socjalnego.

Nowy Dwór Gdański. Dzień Pracownika Socjalnego. fot. Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Gdańskim
W związku ze zbliżającym się Dniem Pracownika Socjalnego, wicestarosta nowodworski Barbara Ogrodowska z Sekretarz Powiatu Magdą Woźniak złożyły pracownikom pomocy społecznej z terenu powiatu nowodworskiego podziękowania za codzienny trud oraz wysiłek, który wkładają w wykonywanie misji społecznej.

Każdego roku 21 listopada obchodzony jest Dzień Pracownika Socjalnego, który jest jednocześnie świętem wszystkich Pracowników Pomocy Społecznej. To okazja do wyrażenia uznania i wdzięczności za pracę wszystkich pracowników i osób zaangażowanych w działania na rzecz osób potrzebujących.

We wtorek, 14 listopada w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Nowym Dworze Gdańskim odbyła się z tej okazji uroczystość. Wicestarosta nowodworski Barbara Ogrodowska z Sekretarz Powiatu Magdą Woźniak złożyły pracownikom pomocy społecznej z terenu powiatu podziękowania za codzienny trud oraz wysiłek, który wkładają w wykonywanie misji społecznej.

- „Swoim zaangażowaniem, empatią oraz przychylnością dajecie Państwo wzór do naśladowania i uczycie okazywania godności drugiemu człowiekowi” - podkreśliła Wicestarosta, wręczając dyplomy oraz kwiaty zaproszonym gościom.

 

Informacja i zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Gdańskim

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.