Wydanie nr 338/2022, Niedziela 4.12.2022
imieniny: pokaż (6 imion)Klemens, Chrystian, Barbara, Krystian, Hieronim, Melecjusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. I edycja Cyklokros wałami von Plauena. Wideo i zdjęcia

Malbork. I edycja Cyklokros wałami von Plauena. Wideo i zdjęcia fot. TvRegionalna24.pl
W pięknej, zimowej scenerii odbyła się pierwsza edycja Cyklokros wałami von Plauena w Malborku. Mimo niesprzyjającej pogody, na linii startu stanęła bardzo duża liczba uczestników, dla których nie były straszne ani śnieg, ani błoto.

Muzeum Zamkowe w Malborku we współpracy z agencją sportową Valdano zorganizowało pierwsze zawody Cyklokros wałami von Plauena, które odbył się w niedzielę, 20 listopada br. Mimo leżącej grubej warstwy śniegu, nie zabrakło miłośników kolarstwa przełajowego, którzy rywalizowali w pięknej, historycznej scenerii malborskiego zamku.

W zawodach uczestniczyli zarówno młodsi, jak i starsi zwolennicy dwóch kół z całej Polski. Kobiety do pokonania miały cztery wytyczone pętle, zaś mężczyźni do przejechania mieli 5 pętli o łącznej długości prawie 20 km.

Jednym z pomysłodawców zorganizowania tych zawodów w Malborku jest Jakub Wolanin z Grupy Kolarskiej Malbork, który nie ukrywa, że chciałby, by impreza na stałe wpisała się w sportowy kalendarz imprez naszego miasta.

Więcej szczegółów z tego nieprawdopodobnego wydarzenia w materiale wideo.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork, Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork,
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.