Wydanie nr 338/2022, Niedziela 4.12.2022
imieniny: pokaż (6 imion)Klemens, Chrystian, Barbara, Krystian, Hieronim, Melecjusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Ile kosztuje projektowanie stron internetowych? Zdradzamy wiarygodne cenniki – sprawdź!

  • Wydanie nr 338/2022
  • 3 pażdziernika 2022, 13:16
  • Ile kosztuje projektowanie stron internetowych? Zdradzamy wiarygodne cenniki – sprawdź!
  • Strefa obywatelskaWasze informacje
Ile kosztuje projektowanie stron internetowych? Zdradzamy wiarygodne cenniki – sprawdź! fot. Ile kosztuje projektowanie stron internetowych? Zdradzamy wiarygodne cenniki – sprawdź!
Chcąc podbić rynek sprzedażowy w dużym mieście, jako przedsiębiorca musisz zadbać o doskonałą pod każdym względem prezentację w internecie. Podstawowym aspektem przy takim założeniu będzie posiadanie własnej, unikalnej strony WWW. Czytelnej, estetycznej i komfortowej w obsłudze dla Klienta. Ile dokładnie kosztuje tego typu projekt? Sprawdź nasz artykuł i nie daj się nabrać na powszechnie stosowane pułapki.

Podstawowa nie znaczy najgorsza. Jaka jest minimalna cena za tworzenie stron?

Biorąc pod uwagę cennik przygotowany przez agencję AFTERWEB można dojść do wniosku, że najbardziej budżetowy projekt nowoczesnej strony internetowej kosztuje dziś około 1990 zł. Czy w takiej cenie możesz oczekiwać przygotowania portalu spełniającego podstawowe standardy SEO, UX oraz designu? Oczywiście, że tak! Tym bardziej, że specjaliści z AFTERWEB już w najtańszym pakiecie mocno zwracają uwagę na kwestię responsywności, rozbudowania drzewa kategorii oraz doboru kilku szablonów graficznych. Co oczywiste, uwadze nie umykają także założenia przydatne przy pozycjonowaniu. Mowa tutaj o szybkości witryny i wdrożeniu zakładki aktualności, na której możesz realizować wewnętrzny content marketing. W efekcie Ty, jako przedsiębiorca z miasta Kraków, otrzymujesz firmową stronę internetową gotową na aktywne wsparcie sprzedaży. W przystępnej cenie. Za tworzenie godnych uwagi serwisów WWW nie powinieneś przepłacać!

Za opłatą 1990 zł otrzymujesz podstawowy pakiet projektowania stron internetowych dla firm, który spełnia jednak nowoczesne standardy. To rozwiązanie idealne dla mniejszych lub średnich firm usługowych, planujących dopiero rozwój i znaczną ekspansję oferty. Jako niezwykle doświadczeni specjaliści, dla najbardziej wymagających Klientów przygotowaliśmy również dwa alternatywne pakiety. Optimum za 2980 zł oraz najbogatszy – Premium za 3970 zł.”

Źródło: https://afterweb.pl/projektowanie-i-tworzenie-stron-www/krakow/

Nierzetelni specjaliści czekają na Twój błąd. Przestrzegamy przed popularnymi pułapkami

W podanym wcześniej przypadku firmy AFTERWEB w cenie 1990 zł otrzymujesz nowoczesną stronę internetową, która z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów. Warto jednak zwrócić uwagę na kwestię cennika w przypadku innych, mniej rzetelnych firm. Atrakcyjna cena często kusi nieświadomych niczego przedsiębiorców. Koniecznie rzuć okiem na zawartość wybranego pakietu. Poszukaj tam responsywnej wersji portalu, możliwości wyboru szablonu czy przygotowanie serwisu pod pozycjonowanie w wyszukiwarce Google. Każdy kij ma dwa końce, dlatego zbyt wysoka cena również nie musi świadczyć o profesjonalizmie wykonawców. W takim przypadku najlepiej zweryfikować portfolio i przyjrzeć się dokładnie wykonanym już projektom. Doświadczeni specjaliści nie mają przed Tobą nic do ukrycia. Grają w otwarte karty. Jeżeli po wstępnej analizie nabierasz wątpliwości, z całą pewnością nie będzie to firma godna zaufania.

Ile kosztuje projektowanie stron internetowych? Zdradzamy wiarygodne cenniki – sprawdź!
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.