Wydanie nr 279/2022, Czwartek 6.10.2022
imieniny: pokaż (9 imion)Fryderyka, Alberta, Brunon, Roman, Bronisław, Baldwin, Baldwina, Askaniusz, Artur
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nowy Dwór Gdański. Konsultacje społeczne w sprawie proponowanych zmian w Lokalnej Strategii Rozwoju.

  • Wydanie nr 279/2022
  • 14 września 2022, 10:31
  • Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Gdańskim
  • Wiadomości
Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Gdańskim informuje, że trwają konsultacje społeczne dotyczące zmiany Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia LGR - Rybacka Brać Mierzei. Uwagi można nadsyłać do poniedziałku, 19 września br.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka - Rybacka Brać Mierzei informuje o konsultacjach społecznych dotyczących propozycji zmian w Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność, objętej Programem Operacyjnym Rybactwo i Morze 2014-2020.

- „Przedkładamy do konsultacji projekt zmian Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność. Dokonane zmiany w Lokalnej Strategii Rozwoju dotyczą realizacji budżetu i przedsięwzięć. W związku z brakiem zainteresowania oraz licznymi rezygnacjami z realizacji operacji w ramach przedsięwzięć 1.1.3 Działalność turystyczna i okołoturystyczna- prowadzona przez osoby do 34 roku życia (grupa defaworyzowana) oraz 1.1.4 Wykorzystanie wodnego potencjału obszaru, środki, które pozostały do rozdysponowania w ramach wymienionych działań, zostały podzielone na dwa przedsięwzięcia. Pozostawiono nabór dla grupy defaworyzowanej, ze względu na jej strategiczne znaczenie dla realizacji LSR. Pozostałe środki przeznaczono na przedsięwzięcie 1.1.2 Działalność turystyczna i okołoturystyczna, ponieważ cieszy się ono dużym zainteresowaniem i stanowi szansę na wydatkowanie pozostałego budżetu” - czytamy w komunikacie.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo pod linkiem: https://rybackabrac.pl/konsultacje-spoleczne-w-sprawie.../

Uwagi można nadsyłać do poniedziałku, 19 września br. drogą elektroniczną na adres biuro@rybackabrac.pl lub na adres biura: Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka - Rybacka Brać Mierzei, ul. Plac Wolności 22, 82-1000 Nowy Dwór Gdański.

 

 

 

 

Informacja: Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Gdańskim

Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Gdańskim
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.