Wydanie nr 219/2022, Niedziela 7.08.2022
imieniny: pokaż (12 imiona)Licyniusz, Kajetan, Klaudia, Dobiemir, Dorota, Sykstus, Andromeda, Albert, Doryda, Licynia, Konrad, Donata
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Przebojowy pociąg RMF FM zatrzymał się również w Malborku.

Przebojowy pociąg RMF FM zatrzymał się również w Malborku. fot. Dawid Marszałkowski, stażysta TvMalbork.pl
Również w tym roku RMF FM wraz ze spółką PKP Intercity podjęły wszelkie działania, żeby pociąg wystartował. We wtorek, 26 lipca br. pociąg pełen przebojów wystartował już o 06:44 z Wrocławia. Pędził przez Opole, Katowice, Kraków, Warszawę, Ciechanów, Malbork i Gdańsk, by skończyć bieg w Gdyni nad Morzem Bałtyckim.

Kiedy niebiesko-żółta lokomotywa RMF FM przyjechała na malborską stację kolejową, jej pasażerowie zostali głośno powitani przez Gminną Orkiestrę Dętą OSP Pinczyn, która zachęcała do wyjścia z pociągu, by rozprostować kości i dać porwać się muzyce do tańca.

„I tak, w takt "Lambady", podróżujący Przebojowym Pociągiem wyszli na peron i zatańczyli. Oni wiedzą, jak się bawić, a orkiestra zadbała o odpowiednią oprawę muzyczną!” - informuje RMF FM na stronie internetowej.

Przejeżdżając przez kolejne stacje na trasie pociągu RMF FM dosiadały się wielkie gwiazdy, tj. Margaret, Michał Szpak, Wiktor Dyduła, Lanberry, Danzel, Blue Café, ENEJ oraz Mesajah. Jednak nie mogło zabraknąć również kolejnego pasażera pociągu - Artura Siódmiaka, medalisty mistrzostw świata w piłce ręcznej, który dosiadł się w Malborku. Artur Siódmiak będąc sportowcem, został wyzwany na pojedynek w siłowaniu się na ręce przez Tomasza Olbratowskiego. Od początku wiadomo było, kto ten pojedynek zwycięży.

Kiedy pociąg z mnóstwem artystów na pokładzie zawitał w Malborku, żaden z nich nie wyszedł, by zrobić sobie selfie, porozmawiać czy chociażby uścisnąć dłoń z mieszkańcami naszego miasta, którzy licznie przybyli na kolejowy peron.

Jednak można było wejść do samej lokomotywy i zobaczyć, jak wygląda przestrzeń pracy maszynisty RMF FM.

A ty zrobiłeś sobie zdjęcie z lokomotywą? Czekamy na wasze komentarze.

 

Materiał przygotował: Dawid Marszałkowski, stażysta TvMalbork.pl

 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.