Wydanie nr 219/2022, Niedziela 7.08.2022
imieniny: pokaż (12 imiona)Licyniusz, Kajetan, Klaudia, Dobiemir, Dorota, Sykstus, Andromeda, Albert, Doryda, Licynia, Konrad, Donata
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nowy Dwór Gdański. Pożegnanie dowódcy JRG st. kpt. Grzegorza Jarzemskiego.

Nowy Dwór Gdański. Pożegnanie dowódcy JRG st. kpt. Grzegorza Jarzemskiego. fot. KP PSP Nowy Dwór Gdański
W czwartek strażacy z KP PSP w Nowym Dworze Gdańskim pożegnali st. kpt. Grzegorza Jarzemskiego, który przeszedł na zaopatrzenie emerytalne.

W czwartek, 30 czerwca br. st. kpt. Grzegorz Jarzemski zakończył służbę w Państwowej Straży Pożarnej i przeszedł na zaopatrzenie emerytalne. Z tej okazji w KP PSP w Nowym Dworze Gdańskim odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której Komendant Powiatowy PSP, bryg. Janusz Leszczewski przybliżył przebieg kariery funkcjonariusza oraz wręczył decyzję w związku z przejściem na zaopatrzenie emerytalne.

St. kpt. Grzegorz Jarzemski służbę na rzecz ochrony przeciwpożarowej pełnił na podziale bojowym w Jednostce Ratowniczo – Gaśniczej w Nowym Dworze Gdańskim, gdzie pracował nieprzerwanie do dnia dzisiejszego, zajmując obecnie stanowisko Dowódcy JRG.

Na zakończenie uroczystej zbiórki komendant bryg. Janusz Leszczewski, zastępca komendanta st. kpt. Hubert Grzesiowski wraz z dowództwem i kolegami podziękowali st. kpt. Grzegorzowi Jarzemskiemu za wspólne lata służby i złożyli życzenia pomyślności i samych sukcesów w życiu prywatnym.


 


 

Informacja i zdjęcia: KP PSP w Nowym Dworze Gdańskim

KP PSP Nowy Dwór Gdański
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.