Wydanie nr 183/2022, Sobota 2.07.2022
imieniny: pokaż (8 imion)Otto, Urban, Martynian, Bożydar, Juda, Niegosława, Switun, Juwenalis
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Firma Rarytas doceniona przez magazyn Forbes.

Malbork. Firma Rarytas doceniona przez magazyn Forbes. fot. zdjęcie poglądowe
Wśród tegorocznych laureatów rankingu „Diamenty Forbesa” znalazło się Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe „Rarytas” J i R Markowscy sp. jawna prowadzące Akademię Nauczania w Malborku.

„Diamenty Forbesa” są corocznym rankingiem przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość. Tytuł „Diament Forbesa 2022” jest potwierdzeniem znalezienia się w gronie najlepszych firm w Polsce.

W gronie najlepszych z województwa pomorskiego znalazło się Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe „Rarytas” J i R Markowscy sp. jawna prowadzące Akademię Nauczania w Malborku.

- „Cieszymy się, że nasze starania zostały docenione” - czytamy w komunikacie Akademii Nauczania w Malborku. - „Jesteśmy dumni, że należymy do grona tych firm”.

- „Firmy z rankingu Diamentów Forbesa mogą być wzorem do naśladowania. To firmy absolutnie transparentne i uczciwe, które pokazały, że w trudnych czasach ciągle potrafią rozwijać się w sposób dynamiczny” - powiedział podczas gali wręczania nagród Paweł Zielewski, redaktor naczelny magazynu Forbes. - „To właśnie wasza dynamika rozwoju jest tym, co chcemy pokazać i docenić”.

 

Nam nie pozostało nic innego, jak serdecznie pogratulować naszemu „Diamentowi Forbesa”.

 

 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork, Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork,
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.