Wydanie nr 219/2022, Niedziela 7.08.2022
imieniny: pokaż (12 imiona)Licyniusz, Kajetan, Klaudia, Dobiemir, Dorota, Sykstus, Andromeda, Albert, Doryda, Licynia, Konrad, Donata
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Szklarnie ogrodowe z poliwęglanu

Szklarnie ogrodowe z poliwęglanu fot. Szklarnie ogrodowe z poliwęglanu
Od listopada ubiegłego roku polski producent szklarni z poliwęglanu – Firma Evex, poszerzył swoją ofertę o kolejny model cieplarni. Evex Pro, bo taką nazwę nosi najnowsza konstrukcja, jest odpowiedzią na oczekiwania klientów, poszukujących szklarni do zastosowań przemysłowych.

Evex pro to obecnie najszersza i najwyższa ze wszystkich cieplarni oferowanych przez firmę Evex.

 

 

Zastosowanie konstrukcji modułowej, pozwala na kształtowanie szklarni o dowolnej długości w zakresie od 8 do nawet 100 metrów. Kilkudziesięciu metrowe obiekty doskonale sprawdzą się w dużych gospodarstwach ogrodniczych i szkółkarskich. Krótsze, kilku lub kilkunastometrowe można wykorzystać w przydomowych ogrodach do uprawy egzotycznych i ciepłolubnych roślin, krzewów, a nawet drzewek. Cieplarnia Evex Pro może służyć jako hala magazynowa, wiata, czy też zadaszenie basenu.

 

Do budowy szkieletu zastosowano profil stalowy o wymiarach 25x25mm i grubości ścianki 1 mm. Wszystkie elementy konstrukcyjne zostały zabezpieczone antykorozyjnie poprzez cynkowanie ogniowe. Poszycie szklarni stanowi poliwęglan komorowy z filtrem UV.

 

 

Podobnie jak inne modele cieplarni, szklarnia Evex Pro dostępna jest z opcją montażu u klienta. W ramach usługi, doświadczona ekipa monterów dostarczy i zmontuje konstrukcję zgodnie z zaleceniami producenta.

 

Poza modelem Evex Pro w ofercie firmy znajduje się kilka innych modeli szklarni. Szczegółowe informacje o produktach na stronie www.szklarnie-evex.pl

 

Więcej informacji o naszych szklarniach oraz opinie klientów znajdziecie na naszym profilu w mediach społecznościowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szklarnie ogrodowe z poliwęglanu
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.