Wydanie nr 331/2021, Sobota 27.11.2021
imieniny: pokaż (14 imiona)Wirgiliusz, Jozafat, Zygfryd, Stojgniew, Gustaw, Dominik, Damazy, Zygfryda, Oda, Walery, Maksymilian, Sekundyn, Achacjusz, Achacy
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Podziękowanie za zbiórkę na sprzęt rehabilitacyjny dla 7-letniej Kornelii.

W sierpniu na łamach naszej telewizji zamieściliśmy apel rodziców 7-letniej mieszkanki Malborka, Kornelki Malczewskiej cierpiącej na bardzo rzadką chorobę genetyczną – zespół FOXG1, małogłowie, niedowidzenie i opóźnienie rozwoju mózgu. Rodzice zbierali pieniądze na specjalistyczną rehabilitację i sprzęt, które mają pomóc dziewczynce w dalszym prawidłowym rozwoju. Jak się okazuje, dzięki państwa szczodrości cel został osiągnięty – właściwa kwota pieniędzy została uzbierana, dzięki czemu nie zostanie przerwana rehabilitacja Kornelki.

 

- „Sukces Kornelki na siepomaga dla mojej córci, Korneli Malczewskiej. Udało się zebrać 100%, a zbiórka trwała ponad 6 miesięcy. Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które przyczyniły się do pomocy w tej pięknej inicjatywie, wsparcia finansowego, a także duchowego, które dostaliśmy od Was, od ludzi o wspaniałych sercach” - napisała pani Justyna, mama Kornelki. - „Ja, mama Kornelki oraz moja córcia Kornelka dziękujemy między innymi Dziennikowi Bałtyckiemu za pomoc i osobom, które wpłacały na siepomaga, a także dziewczynom prowadzącym grupę, między innymi Ani Bagnowskiej, Violecie Drzewieckiej, Milenie Drzewieckiej, które włożyły ogromną ilość czasu, pomocy i miłości, by grupa była rozruszana, a także by coś się działo. Dziękuję również Kamilowi Stawiarzowi, który również pomagał nam dojść do mediów, a także pomagając nam pozyskał dla nas fanty od sportowców, między innymi od Pana Rafała Jackiewcza, Pani Kamili Pałce-Bujkowskiej, a także szczypiornistek - miedzy innymi Kingi Achruk, Barbary Zimy i Adrianny Górnej, różnym mediom i też TvMalbork za pomoc i także firmom, które podarowały cegiełki dla Korci. Te piękne gesty dobroci zostaną ze mną już na zawsze. Ludzie, którzy pomogli mojej córci - nigdy o Was nie zapomnę. Daliście mi ogrom wsparcia, nadziei oraz siły. Dziękuję z całego serca! Mama Kornelki”.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.