Wydanie nr 339/2021, Niedziela 5.12.2021
imieniny: pokaż (8 imion)Anastazy, Kryspina, Sabina, Kryspin, Gerald, Pęcisława, Krystyna, Saba
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mistrz (nie tylko) parkowania na Żeromskiego w Malborku.

Mistrz (nie tylko) parkowania na Żeromskiego w Malborku. fot. Widz TvMalbork.pl
Przyszło nam żyć w czasach, gdy każdy z nas i w najmniej oczekiwanym momencie może zostać sfotografowany. I nie ma mowy tu o żadnej zorganizowanej akcji paparazzi. Często dochodzi do sytuacji, gdy nawet jesteśmy nieświadomi faktu, że znaleźliśmy się na fotografii, na której nie chcieliśmy w ogóle się znaleźć. Wszechogarniające kamery, telefony i inny sprzęt monitorujący powodują, że nigdy nie mamy pewności, czy przekroczono granicę naszej anonimowości.

 

Co jakiś czas nasza redakcja otrzymuje zdjęcia kierowców, którzy w dość nieprawidłowy sposób parkują swoje samochody nie tylko w miejscach do tego przystosowanych, ale również w takich, gdzie tego nie powinni robić. Tym razem napisała do nas jedna z mieszkanek Malborka, która uchwyciła kierowcę, który w dość niefrasobliwy sposób zaparkował swój pojazd na parkingu przed jednym z marketów przy ulicy Żeromskiego.

- „Panu nie zepsuło się auto, on po prostu przyjechał na zakupy! Widziałam, jak wsiadał do auta po zakupach. A że w koło wolne miejsca, to nie ważne. Najlepiej na środku się parkuje i tyle” - napisała oburzona mieszkanka.

Może jednak bardziej powinniśmy zwracać uwagę na to, gdzie i jak parkujemy nasze samochody? Wszak wszechwidzące oko czuwa nad wszystkim.

 

 

 

 

Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: redakcja@zulawyimierzeja24.pl redakcja@tvregionalna24.pl info@tvregionalna24.pl redakcja@tvmalbork.pl Wszystkie fotografie opublikujemy na naszych stronach. Wysyłając zdjęcie/a bardzo prosimy o wskazanie autora fotografii, któremu zapewniamy anonimowość i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację. Można w formie mailowej.: „Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania”.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Kierowca
Kierowca 18.10.2020, 11:06
Takich baranów jest więcej jak by mogli to do sklepu by wiechał nie zwracając na to że blokuje innym przejazd
Andrzej
Andrzej 19.10.2020, 09:23 (odpowiedź do Kierowca)
No prawda,że jest więcej.Tylko co się z tym da zrobić....?