Wydanie nr 339/2021, Niedziela 5.12.2021
imieniny: pokaż (8 imion)Anastazy, Kryspina, Sabina, Kryspin, Gerald, Pęcisława, Krystyna, Saba
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Ogłoszenie Wójta Gminy Miłoradz z dnia 13 października 2020 r. w sprawie sporządzenia wykazu nieruchomości przeznaczonych do wydzierżawienia.

Działając na podstawie art. 35 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2020 r., poz. 65 z późn. zm.), Wójt Gminy Miłoradz, Arkadiusz Skorek podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości przeznaczonych do dzierżawy położonych na terenie Gminy Miłoradz.

 

 

Przeznaczenie nieruchomości i sposób jej zagospodarowania – nieużytki.

Termin wnoszenia opłat i aktualizacja opłat – zgodnie z Zarządzeniem Nr 27.2017 Wójta Gminy Miłoradz z dnia 14 czerwca 2017 roku w sprawie określenia wytycznych dotyczących zasad ustalania stawek oraz terminów płatności czynszu za dzierżawę nieruchomości stanowiących własność Gminy Miłoradz, za grunty sklasyfikowane jako nieużytki rolne opłata nie występuje. Aktualizacja wysokości stawek czynszu dzierżawnego będzie dokonywana nie częściej niż raz w roku. Dzierżawca zostanie poinformowany o zmianach na piśmie, z co najmniej trzymiesięcznym wyprzedzeniem.

Tryb wydzierżawiania i określenie dzierżawcy – dzierżawca nieruchomości zostanie wyłoniony w trybie bezprzetargowym na złożony wniosek.

Okres trwania umowy – umowy zostaną zawarte na okres 3 lat, z 3-miesięcznym okresem wypowiedzenia. W ten sposób Wydzierżawiający zastrzega sobie prawo rozwiązania umowy w przypadkach uzasadnionych ważnym interesem Gminy.

Wykaz wywiesza się na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy w Miłoradzu oraz na tablicach ogłoszeń we wszystkich sołectwach gminy Miłoradz oraz umieszcza na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Miłoradz: http://miloradz.biuletyn.net/  na okres 21 dni od dnia 13 października 2020 r.

 

 

 

 

Informacja prasowa Urzędu Gminy Miłoradz

UG Miłoradz
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Przetargi - Ogłoszenia


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.