Wydanie nr 339/2021, Niedziela 5.12.2021
imieniny: pokaż (8 imion)Anastazy, Kryspina, Sabina, Kryspin, Gerald, Pęcisława, Krystyna, Saba
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Kino samochodowe czeka na spragnionych kinomaniaków.

Jest ktoś, kto nie zatęsknił za atmosferą kina i zapachem popcornu? Zapewne większość ma już dość oglądania filmów w telewizji i tęskni za tym, by w końcu siąść wygodnie w fotelu na widowni przed dużym ekranem kina. Mimo tego, że od 6 czerwca br. swoje podwoje otwierają m. in. kina, wiadomo z mediów, że nie wszystkie będą otwarte. Jednak jest pewna alternatywa, z której w najbliższym czasie warto skorzystać.

 

Już w najbliższy długi weekend na parkingu przy ERGO ARENIE w Gdańsku ruszy kino samochodowe na 150 samochodów. Na kinomaniaków czekać będzie wielki ekran o przekątnej 12 metrów, na którym obejrzeć będą mogli produkcje filmowe obecne w kinach przed pandemią koronawirusa, tj. „Dżentelmeni” czy „Sala samobójców. Hejter”. Organizatorzy zapraszają od poniedziałku do czwartku na jeden pokaz pod chmurką, a w weekendy na dwa.

- „Od początku epidemii promujemy ideę kina samochodowego jako miejsca, nomen omen, auto-izolacji. Bezkontaktowa obsługa i bezdotykowy proces zakupowy czynią z kina samochodowego najbezpieczniejsze miejsce rozrywki. Mimo kolejnych etapów odmrażania życia społecznego, staramy się pamiętać o tym, co najważniejsze – zdrowiu i bezpieczeństwie uczestników” - mówi Radek Tomasik, współwłaściciel Ferment Kolektiv.

 

 

 

 

 

Gdzie kupić bilety?

W ciągu najbliższych dni uruchomiona zostanie sprzedaż biletów za pośrednictwem strony www.samochodowekino.pl. Organizatorzy czekają na ostatnie formalne zgody, miedzy innymi na wykorzystanie częstotliwości radiowej w celu nadawania sygnału dźwiękowego prosto do radioodbiorników.

- „To jedna z największych atrakcji takiego pokazu. Z zewnątrz wygląda to dość osobliwie. Kilkaset osób siedzi w samochodach, a wokoło głucha cisza. Wszystko dlatego, że dźwięk słyszymy tylko wewnątrz pojazdów. Urząd Komunikacji Elektronicznej już wyznaczył dla nas odpowiednią częstotliwość, czekamy tylko na ostatnie związane z tym podpisy i kino na parkingu przy ERGO ARENIE stanie się faktem” - dodaje Radek Tomasik.

Więcej szczegółów na stronach organizatorów www.samochodowekino.pl, www.kinoauto.pl i www.ergoarena.pl

 

 

 

 

 

 

Źródło: media.gdansk.pl

media.gdansk.pl
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.