Wydanie nr 25/2022, Wtorek 25.01.2022
imieniny: pokaż (5 imion)Miłosz, Paweł, Artemia, Albert, Miłobor
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Gdzie i jak zaparkować, żeby nie dostać mandatu. Mistrzowie (nie tylko) parkowania przy Konopnickiej w Malborku - 26.08.2017

Gdzie i jak zaparkować, żeby nie dostać mandatu. Mistrzowie (nie tylko) parkowania przy Konopnickiej w Malborku - 26.08.2017 fot. Osoba anonimowa
Widz naszej telewizji 26 sierpnia br nadesłał na naszą skrzynkę redakcyjną (redakcja@tvregionalna24.pl) mistrza parkowania, który jak widać doskonale wie gdzie i jak zaparkować, żeby nie dostać mandatu.

Jak pisze autor zdjęcia: "Zdjęcie przedstawia samochód zapakowany w Malborku na ulicy Konopnickiej pod przychodnia w dniu 25 sierpnia br. W ten sposób utrudniał zaparkowanie na miejscu dla inwalidów."

 

Przedstawiony materiał jest wyłącznie subiektywną oceną sytuacji opisaną przez autora fotografii. Jeśli macie Państwo inny punkt widzenia czekamy na wasze komentarze!


Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: redakcja@tvregionalna24.pl. Fotografie opublikujemy na naszej stronie.

Wysyłając zdjęcie/a prosimy o wskazanie autora fotografii i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację! "Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania."

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.