Wydanie nr 43/2025, Środa 12.02.2025
imieniny: pokaż (7 imion)Modest, Eulalia, Damian, Ampeliusz, Melecjusz, Norma, Ewa
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. 60-lecie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Wideo i zdjęcia.

  • 20 września 2022, godz. 18:12
  • ilość zdjęć: 117
Malborski Oddział Rejonowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów obchodzi w tym roku 60-lecie. Z tej okazji zorganizowano uroczyste obchody, podczas których na wspólnej zabawie spotkali się członkowie, sympatycy i sponsorzy.

We wtorek, 20 września br. w sali konferencyjnej w Nowym Stawie odbyły się uroczyste obchody 60-lecia działalności Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Malborku. Była to również okazja do świętowania zespołu „Nutki Radości”, który obchodzi swoją 5. rocznicę istnienia. Warto w tym miejscu wspomnieć, że tworzą go członkowie malborskiego oddziału pod kierunkiem Aleksandra Barana.
Podczas uroczystości Ryszard Łukowski, przewodniczący PZERiI w Malborku wręczył podziękowania wszystkim osobom i instytucjom wspierającym ich działalność. W uroczystości uczestniczyli samorządowcy, dyrektorzy malborskich przedsiębiorstw oraz przedstawiciele zaprzyjaźnionych oddziałów z naszego regionu.

Szczegóły w materiale wideo.
Tagi

Powiązane artykuły