Wydanie nr 197/2025, Środa 16.07.2025
imieniny: pokaż (10 imion)Benedykt, Faust, Stefan, Eustacjusz, Eustachy, Andrzej, Dzierżysław, Carmen, Ermegarda, Irmegarda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Sztum. Wspólne morsowanie na rzecz chorego Marcelka.

  • 24 stycznia 2022, godz. 15:21
  • ilość zdjęć: 40
W niedzielne popołudnie na plaży w Sztumie zgromadzili się miłośnicy zimowych kąpieli. Wszystko w celu akcji dobroczynnej dla niespełna rocznego Marcelka, dla którego zbierano pieniądze na dalsze leczenie i rehabilitację.

Sztumskie Morsy zorganizowały wspólne morsowanie połączone z akcją dobroczynną dla Marcelka i promowaniem kąpieli w zimnej wodzie. W niedzielę, 23 stycznia br. na sztumskiej plaży do zimowej kąpieli przyłączyły się m.in. morsy z Malborka, Suszu, Prabut, Dzierzgonia i Elbląga. Na uczestników czekała gorąca herbata, smaczna zupa, kiełbaski z grilla i wiele słodkości. Można było również nabyć ciekawe przedmioty podczas aukcji.
A dlaczego warto kąpać się w zimnej wodzie? O tym dowiecie się z naszego materiału wideo.

Każdy z nas może dorzucić małą cegiełkę do leczenia Marcela. Wystarczy wejść na https://www.otwarteramiona.pl/podopieczni/bieszke-marcel/ i wspomóc leczenie małego wojownika.
Tagi

Powiązane artykuły