Wydanie nr 198/2024, Wtorek 16.07.2024
imieniny: pokaż (10 imion)Benedykt, Faust, Stefan, Eustacjusz, Eustachy, Andrzej, Dzierżysław, Carmen, Ermegarda, Irmegarda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Policjanci i funkcjonariusze KAS zabezpieczyli nielegalne automaty do gier.

  • Wydanie nr 198/2024
  • 21 czerwca 2024, 13:16
  • KPP Sztum
  • Na sygnale
  • 2 komentarze
Policjanci i funkcjonariusze KAS zabezpieczyli nielegalne automaty do… fot. KPP Sztum
Kryminalni, działając wspólnie z funkcjonariuszami Pomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego zabezpieczyli 6. automatów do gier hazardowych o wartości ponad 72 tys. zł.

Sztumscy kryminalni zajmujący się przestępczością gospodarczą, wspólnie z funkcjonariuszami Pomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego przeprowadzili działania, które miały na celu zwalczanie przestępczości związanej z nielegalnym hazardem.

- „Funkcjonariusze kontrolowali salony gier w Sztumie, gdzie sprawdzali legalność maszyn i wymagane przepisami prawa zezwolenia. Mundurowi podczas działań zabezpieczyli łącznie 6. automatów do gier hazardowych o wartości ponad 72 tysięcy złotych” - informuje asp. szt. Karolina Kosmowska, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Sztumie. - „Podczas przeszukania kryminalni ujawnili również pieniądze, które także zostały przez nich zabezpieczone. Maszyny zostały przekazane funkcjonariuszom Pomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego, którzy będą prowadzić dalsze postępowanie w tych sprawach”.

Na podstawie norm kodeksu karno-skarbowego za organizowanie gier hazardowych wbrew przepisom, grozi kara grzywny lub kara pozbawienia wolności do lat 3 albo obie te kary łącznie.


 

KPP Sztum
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Malborczyk
Malborczyk 22.06.2024, 10:49
zabieraj automaty żeby je po kilku tygodniach zwrócić. Te miejsca są jak hydra, co chwile odcięty łeb odrasta. przy Żeromskiego zabrali i po kilku tygodniach wszystko wróciło tak jak było. A Ziobro na początku swego szeryfowania mówił, że automaty TYLKO w kasynach i co ? i nic..
Ha ha ha.
Ha ha ha. 22.06.2024, 11:47 (odpowiedź do Malborczyk)
Ziobro kłamał, a ty uwierzyłeś ? Takiemu uwierzyć mógł tylko ktoś z rozumkiem wielkości Tic Taca.