Wydanie nr 145/2024, Piątek 24.05.2024
imieniny: pokaż (10 imion)Maria, Wincenty, Milena, Joanna, Zuzanna, Natan, Tomira, Orion, Jan, Cieszysława
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nowy Dwór Gdański. Sprawdź, kto kandyduje na Burmistrza i do Rady Miasta oraz Powiatu w nadchodzących wyborach samorządowych.

Wybory samorządowe za pasem. W niedzielę, 7 kwietnia wybierzemy wójtów, burmistrzów, prezydentów miast, radnych do gmin, powiatów i sejmików. Głosować będzie można w godz. 7:00-21:00. Czy już wiesz, na kogo oddasz swój głos?

W nadchodzących wyborach samorządowych do objęcia fotela Burmistrza Nowego Dworu Gdańskiego chętny jest tylko jeden kandydat – dotychczasowy burmistrz Jacek MICHALSKI z KWW Jacka Michalskiego.

Rada Miasta i Gminy Nowy Dwór Gdański

Do Rady Miasta i Gminy Nowy Dwór Gdański kandydatów będziemy wybierać w 15. okręgach wyborczych.

OKRĘG NR 1

Roman Henryk WOJTKOWSKI KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni

Tomasz Grzegorz SIEKLUCKI KWW Jacka Michalskiego

OKRĘG NR 2

Annan JAROS KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni

Paweł ZAWLIŃSKI KWW Jacka Michalskiego

OKRĘG NR 3

Bartosz Mieczysław RUTKOWSKI KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni

Wioletta Gabriela PRZYBOROWSKA KWW Jacka Michalskiego

OKRĘG NR 4

Tadeusz KANIEWSKI KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni

Witold STASZEWSKI KWW Jacka Michalskiego

OKRĘG NR 5

Przemysław DUDEK KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni

Krystyna RUDZIŃSKA KWW Jacka Michalskiego

OKRĘG NR 6

Zbigniew KOĆKO KWW Jacka Michalskiego

OKRĘG NR 7

Małgorzata BIELEWICZ KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni

Wojciech KRAWCZYK KWW Jacka Michalskiego

OKRĘG NR 8

Łukasz GIŁKA KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni

Andrzej Zbigniew BIELIŃSKI KWW Jacka Michalskiego

OKRĘG NR 9

Krystyna Ewa TOKARSKA KWW Jacka Michalskiego

OKRĘG NR 10

Beata GOŁĘBIOWSKA KWW Jacka Michalskiego

OKRĘG NR 11

Henryk BRZOZOWSKI KWW Jacka Michalskiego

OKRĘG NR 12

Dorota SOBOCIŃSKA KWW Jacka Michalskiego

OKRĘG NR 13

Marian Wiesław LASKOWSKI KWW Jacka Michalskiego

Michał Tadeusz MARCZAK KWW Przyszłość Dla Powiatu Nowodworskiego

OKRĘG NR 14

Ryszard Jan ŁABĘDZKI KWW Jacka Michalskiego

OKRĘG NR 15

Henryk ZELANT KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni

Radosław Władysław WÓJCIK KWW Jacka Michalskiego

Małgorzata Zofia MOŁDA KWW Małgorzaty Mołda

Arkadiusz Rafał KURGAN KWW Arkadiusza Kurgana


Rada Powiatu Nowodworskiego

Do Rady Powiatu Nowodworskiego kandydatów będziemy wybierać w 2. okręgach wyborczych.

OKRĘG NR 1

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

MAJEWSKI Mariusz Augustyn, DOLIŃSKI Tadeusz, HOFFMANN Elżbieta Henryka, STATKIEWICZ Bogumiła Urszula, GOŁĘBIEWSKI Andrzej, ZĄBEK Mariola Elżbieta

KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni

BOBROWICZ Robert, STUDZIŃSKI Aleksander Jan, GŁODNICKI Krzysztof, ZDYB Edyta Izabela, ŁAWNICZEK Renata Mariola, LUBRANT Marta Anna, ANTONIAK Małgorzata, LEWIŃSKI Łukasz Bartłomiej, SZCZEPKOWSKA Ewa

KWW Nasze Żuławy i Mierzeja

GŁOWACKI Marcin, KLEPKA Anna Aleksandra, JAROSZEWSKA Marzena Justyna, PERZANOWSKI Piotr, WITKOWSKI Tomasz Wacław, BODZIACKA Karina Anna, TOKARSKI Rafał, GOŚCIŃSKA Anna Magdalena, JUSZCZYK Stanisław Kazimierz

KWW Mieszkańcy Dla Powiatu

GROSS Jacek Robert, SOBOCIŃSKI Andrzej, SZCZEPAŃSKI Tomasz Dawid, DYWIZJUSZ Gabriela, STOLARZ Ireneusz Krzysztof, DĘBICKA Krystyna Jadwiga, STAWIARSKA Patrycja, CZERWIŃSKA Anna Maria, GŁOWACKI Lubomir Andrzej

KWW Przyszłość Dla Powiatu Nowodworskiego

BEMOWSKI Kamil Krzysztof, STOLARZ Szymon Piotr, BŁASZCZYK Monika, GRABOWSKI Arkadiusz Maciej, JANUS-RUSINOWICZ Agnieszka Maria, KOWALEWSKI Kamil Piotr, SEKULSKA Magdalena Gabriela, SUCHOMSKA Teresa, PAŁUBICKI Filip Paweł

OKRĘG NR 2

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

ZĄBEK Henryk Jan, SZCZEPKOWSKA Grażyna Elżbieta, DRZEWICZAK Waldemar Roman, WIATR Piotr Stanisław, WALCZYK Arkadiusz Marek, BŁASZCZUK Izabela Róża, JOST Krystyna, KAWKA Kazimierz, PIETRUSZYŃSKA Barbara Joanna, ANDREARCZYK Piotr

KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni

MOLSKI Mirosław Leszek, PAWŁOWSKA Maria Urszula, GAJEWSKI Tomasz Piotr, CHARLIŃSKI Jacek Krzysztof, PTAK Zbigniew Stanisław, SUMISŁAWSKA Ewa Iwona, SUCHEWICZ Ewa Alicja, MARCINKOWSKI Andrzej, ZYGAROWSKA Ewelina, NOWAK Jacek

KWW Nasze Żuławy i Mierzeja

OGRODOWSKA Barbara Małgorzata, AMBROZIAK Michał, CIŻMOWSKI Robert Leszek, CICHOSZ Renata Zofia, MIKOŁAJCZAK Elżbieta Maria, KRUGŁY Wiesława, WIECIECH Grzegorz Michał, GÓRSKA Anna Małgorzata, ŚLEDŹ Kazimierz Andrzej, HOFMANN Aleksandra Danuta

KWW Mieszkańcy Dla Powiatu

CHOJNA Dorota Monika, KUCZMA Henryk, DANELSKA Gabriela Joanna, SZEWCZYK Robert, BURCZY Małgorzata Brygida, SZATKOWSKA Katarzyna, DOLIŃSKI Zenon Piotr, CHOJNACKA-HUZAR Aleksandra Janina, SEROKA Włodzimierz Krzysztof

KWW Przyszłość Dla Powiatu Nowodworskiego

MATUSAK Wiesław Grzegorz, BANIA Katarzyna, CHWAŁA Krzysztof Józef, NIECKARZ Michalina Małgorzata, KACZYŃSKI Bartosz Jakub, KNAP Anita Iwona, KOŚMIŃSKA Magdalena Żaneta, CYMERYS-PODZIEWSKA Bożena, SZUMILEWICZ Anna Genowefa, JABŁOŃSKI Daniel Stanisław

Kto powalczy o fotel Wójtów i Burmistrzów w Powiecie Nowodworskim?

Ponownie o fotel Wójta Gminy Ostaszewo chce powalczyć CHRZĄSZCZ Michał Bartosz z KWW Michała Chrząszcza.

Z kolei o stanowisko Wójta Gminy Stegna powalczą: DĄBSKA Ewa KWW Nasze Żuławy i Mierzeja i MAKOWSKI Maciej KWW Twój Głos, Twoja Przyszłość.

W Gminie Sztutowo zmierzą się: Gmina Sztutowo FARINADE Jakub KWW Gmina Sztutowo Naszych Marzeń, ZAKRZEWSKI Paweł KWW Dla Gminy Sztutowo i dotychczasowy Wójt Gminy ZIELIŃSKI Robert KWW Mieszkańcy Gminy Sztutowo.

Do walki o fotel Burmistrza Miasta Krynica Morska wraca SWAT Krzysztof KWW TAK! Dla Krynicy Morskiej, który zmierzy się z SZCZUREK Sylwią Wiesławą z KWW Krynica Dla Wszystkich.


 

Szczegółowe informacje o kandydatach na stronie https://wybory.gov.pl/samorzad2024/pl/kandydaci?region=221002


 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.