Wydanie nr 141/2024, Poniedziałek 20.05.2024
imieniny: pokaż (10 imion)Teodor, Anastazy, Wiktoria, Asteriusz, Bernardyn, Saturnina, Iwo, Bronimir, Rymwid, Józefa
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nowy Staw. Andrzej Piaseczny zadebiutował na scenie Galerii Żuławskiej. Foto - wideo

Nowy Staw. Andrzej Piaseczny zadebiutował na scenie Galerii Żuławskiej.… fot. TvRegionalna24.pl Magdalena Wąsowicz
W Nowym stawie po raz pierwszy wystąpił Andrzej Piaseczny. Jednak tylko czterystu szczęśliwców mogło uczestniczyć w jego koncercie w Galerii Żuławskiej. Dla wszystkich, którym nie udało się zdobyć darmowej wejściówki na piątkowe spotkanie z artystą, mamy rewelacyjną informację – już w maju Andrzej Piaseczny wystąpi w koncercie plenerowym.

W piątek, 22 marca cała Galeria Żuławska wypełniona była po brzegi wielbicielami muzyki Andrzeja Piasecznego – artysty, który po raz pierwszy koncertował w Nowym Stawie. Zainteresowanie udziałem w wydarzeniu było tak duże, że organizatorzy wprowadzili darmowe wejściówki, które bardzo szybko się rozeszły. W wydarzeniu bowiem mogło uczestniczyć tylko czterysta osób – tyle, ile był w stanie pomieścić nowostawski „Ołówek”.

Podczas powitania gości przybyłych na ten wyjątkowy koncert, burmistrz Nowego Stawu Jerzy Szałach zapowiedział, że – wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców – w maju Andrzej Piaseczny ponownie zawita w gościnne progi miasta. Tym razem będzie to koncert plenerowy dla wszystkich chętnych.

Podczas koncertu Andrzej Piaseczny porwał publiczność do wspólnej zabawy – można było usłyszeć jego największe przeboje.

Więcej szczegółów w materiale wideo.

Wydarzenie odbyło się w ramach projektu „Rodzinne Żuławy”, współfinansowane z „Europejskiego Funduszu Rolnego Na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w Obszary Wiejskie”.


 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Koncerty


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.