Wydanie nr 196/2024, Niedziela 14.07.2024
imieniny: pokaż (11 imion)Marcelin, Ulryk, Kamil, Tuskana, Franciszek, Dobrogost, Kosma, Marceli, Izabela, Damian, Angelina
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nowy Dwór Gdański. Od wtorku protest rolników – zablokują S7.

Nowy Dwór Gdański. Od wtorku protest rolników – zablokują S7. fot. archiwum TvRegionalna24.pl
Przewodniczący Rady Powiatowej Izb Rolniczych w Nowym Dworze Gdańskim Andrzej Sobociński wraz z rolnikami z powiatu nowodworskiego zapraszają do udziału w blokadzie drogi S7 w Kmiecinie pod wiaduktem.

We wtorek, 20 lutego na terenie naszego kraju po raz kolejny rolnicy wyjadą na polskie drogi, by protestować przeciwko polityce rolnej Unii Europejskiej i niekontrolowanemu importowi produktów rolno-spożywczych z Ukrainy i państw spoza Unii Europejskiej.

W naszym regionie na kierowców będą również czekały utrudnienia.

Od 20 lutego od godz. 9:00 do 10 marca br. do godz. 16:00 blokada w postaci kolumny traktorów i maszyn rolniczych pojawi się na drodze S7 w miejscowości Kmiecin pod wiaduktem, o czym informuje i zaprasza do czynnego udziału w proteście Przewodniczący Rady Powiatowej Izb Rolniczych w Nowym Dworze Gdańskim Andrzej Sobociński.

 

Informacja organizatora

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
M:K
M:K 15.02.2024, 15:33
Niech pod sejm jadą a nie ludziom życie utrudniają. Tam już nie mają odwagi tylko byle życie utrudnić. Mimo że was popieram to nie jestem w stanie nic zrobić i wasze prostesty tego nie zmienią tylko utrudnią życie innym.