Wydanie nr 58/2024, Wtorek 27.02.2024
imieniny: pokaż (11 imion)Gabriel, Jana, Anastazja, Auksencja, Baldomer, Auksencjusz, Auksenty, Baldomera, Honoryna, Bazyli, Anna
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Sieć handlowa Neonet ogłosiła upadłość.

Sieć handlowa Neonet ogłosiła upadłość. fot. źródło: Neonet
Działająca od 20 lat polska sieć sklepów Neonet, oferująca m.in. sprzęt AGD i RTV, sprzęt elektroniczny i gospodarstwa domowego ogłosiła upadłość. W Polsce przedsiębiorstwo obecnie posiada prawie 300 sklepów.

Jak informuje serwis www.bankier.pl Sąd Rejonowy we Wrocławiu wpisał do repertorium Krajowego Rejestru Zadłużonych wniosek o ogłoszenie upadłości sieci Neonet. Według nieoficjalnych informacji przedsiębiorstwo zamierza przeprowadzić restrukturyzację.

- „Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VIII Wydział Gospodarczy w sprawie o ogłoszenie upadłości dłużnika, którym jest NEONET Spółka akcyjna, zarządził o wpisaniu do repertorium GU sygn. akt WR1F/GU/787/2023 wniosku dłużnika, złożonego w dniu 28 listopada 2023 r.” — można przeczytać w obwieszczeniu zarządzenia o wpisaniu do repertorium wniosku o ogłoszenie upadłości, które cytuje serwis.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że „spółka, aby zażegnać napotkane problemy przy jednoczesnym kontynuowaniu działalności gospodarczej, podjęła decyzję o złożenie wniosku o otwarcie postępowania sanacyjnego, będąc w stanie zagrożenia niewypłacalnością”.

 

 

Źródło: Business Insider

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.