Wydanie nr 172/2024, Czwartek 20.06.2024
imieniny: pokaż (8 imion)Bożena, Bogna, Rafał, Edburga, Gemma, Florentyna, Franciszek, Hektor
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Pilnie potrzebna pomoc dla Mateusza Jędrzejewskiego.

Malbork. Pilnie potrzebna pomoc dla Mateusza Jędrzejewskiego. fot. FB Spiżarnia Malborska
Mateusz Jędrzejewski z Malborka jest wesołym i bardzo kontaktowym człowiekiem, który lubi pomagać innym. Teraz to on potrzebuje naszej pomocy. Jeszcze do niedawna pracował jako barman w Spiżarni Malborskiej. Niestety, w sierpniu trafił do szpitala w związku z chorobą płuc.

Spiżarnia Malborska zamieściła na swoim profilu informację, że ich barman Mateusz Jędrzejewski przebywa w szpitalu, do którego trafił w sierpniu. Jak dotąd lekarze mają problem z jednoznaczną diagnozą choroby jego płuc. Mateusz podłączony był do ECMO. Lekarze kilka dni temu wybudzili go ze śpiączki farmakologicznej. Wkrótce zostanie przewieziony do Kujawsko-Pomorskiego Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy.

- „Jeśli ktoś chciałby wspomóc leczenie oraz późniejszą rehabilitację Mateusza, to poniżej podajemy numer konta Jego Taty, na które bezpośrednio można wpłacić dowolną kwotę” – apeluje Spiżarnia Malborska. - „Za wszystkie wpłaty bardzo dziękujemy! Mateusz! Wracaj jak najszybciej do zdrowia i do nas. Trzymamy kciuki i czekamy na Ciebie”.

Każdy z nas może dorzucić swoją cegiełkę i pomóc Mateuszowi.

Wpłaty można dokonywać na konto: VeleoBank Rafał Jędrzejewski 94156000132049642890000002 tytuł wpłaty: Pomoc dla Mateusza.

Piotr Wąsowicz

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje