Wydanie nr 268/2023, Poniedziałek 25.09.2023
imieniny: pokaż (15 imion)Aureli, Aurelia, Aurelian, Herkulan, Wincenty, Rufus, Franciszek, Włodzisław, Eufrozyna, Władysław, Kleofas, Ermenfryda, Irmfryda, Ermenfryd, Irmfryd
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

DK55. Zderzenie czołowe dwóch osobówek – trzy osoby poszkodowane.

DK55. Zderzenie czołowe dwóch osobówek – trzy osoby poszkodowane. fot. KP PSP Nowy Dwór Gdański
Do zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie na drodze krajowej 55 w miejscowości Marynowy gm. Nowy Dwór Gdański. W wyniku czołowego zderzenia dwóch pojazdów osobowych, trzy osoby zostały poszkodowane.

W niedzielę, 10 września o godz. 13.13 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Gdańskim otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Marynowy. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z JRG Nowy Dwór Gdański i zastęp z OSP Marynowy oraz trzy Zespoły Ratownictwa Medycznego i policja.

- „Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że w zderzeniu udział brały dwa pojazdy, a trzy osoby są poszkodowane” - informuje KP PSP w Nowym Dworze Gdańskim.

Działania na miejscu zdarzenia trwały ponad dwie godziny. Początkowo ruch był całkowicie wstrzymany, później wprowadzono ruch wahadłowy.

 

 

 

Zdjęcia: KP PSP Nowy Dwór Gdański 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.