Wydanie nr 108/2024, Środa 17.04.2024
imieniny: pokaż (10 imion)Klara, Józef, Robert, Radociech, Anicet, Stefan, Izydora, Aniceta, Jakub, Innocenty
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Akademia Nauczania doceniona w plebiscycie ORŁY.

Malbork. Akademia Nauczania doceniona w plebiscycie ORŁY. fot. Akademia Nauczania
ORŁY to wyjątkowa nagroda, którą pochwalić się mogą tylko najlepsze firmy, cechujące się profesjonalizmem i zapewniające najwyższą jakość usług. Wśród tegorocznych laureatów plebiscytu znalazła się Akademia Nauczania z Malborka, która otrzymała aż dwie statuetki.

Jak można przeczytać na stronie plebiscytu, „plebiscyt Orły został stworzony po to, by wyłonić wśród przeciętnych firm — te najlepsze. Nagrodzone firmy, to takie, które są liderami w branży, aktywnie stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, co przekłada się na jakość usług i zadowolenie klienta”.

Wśród tegorocznych laureatów znalazła się Akademia Nauczania z Malborka, która otrzymała I miejsce w zestawieniu ORŁY Edukacji 2023. Z kolei jej Akademia Języków Obcych otrzymała I miejsce w zestawieniu ORŁY Kształcenia 2022.

- „Zarówno Orły Edukacji, jak i Orły Kształcenia to plebiscyt, w którym jury jesteście Wy, bo to właśnie na podstawie Waszych ocen w internecie sporządza się ranking, na którego czele w tym roku stanęliśmy my! Jesteśmy najlepiej ocenianą placówką edukacyjną w Malborku!” - cieszą się w Akademii Nauczania. - „Dziękujemy za to, że tak dobrze oceniacie naszą działalność, w którą na co dzień wkładamy całe swoje serca! To dla nas ogromna dawka motywacji i chęci dążenia do jeszcze większego rozwoju!”


 

 

 

Zdjęcia: Akademia Nauczania

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.