Wydanie nr 35/2023, Sobota 4.02.2023
imieniny: pokaż (3 imiona)Joanna, Weronika, Częstogoj
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Otwarte próbne testy sprawności fizycznej w Gdańsku.

  • Wydanie nr 35/2023
  • 17 stycznia 2023, 11:19
  • KPP Sztum
  • Na sygnale
Funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku po raz kolejny organizują otwarte testy sprawności fizycznej dla wszystkich chętnych pełnoletnich osób. Aby wziąć udział w wydarzeniu, nie trzeba być zarejestrowanym kandydatem do służby w policji, więc jest to szansa dla każdej osoby, która kiedykolwiek myślała o spróbowaniu swoich sił na policyjnym torze przeszkód.

W sobotę, 21 stycznia br. o godz. 09:00 w hali sportowej na terenie Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku przy ulicy Harfowej 60 po raz kolejny odbędą się otwarte próbne testy sprawności fizycznej. Jest to świetny sposób na sprawdzenie, jak wygląda tor przeszkód oraz które z jego elementów warto byłoby przećwiczyć przed właściwym podejściem. Testy nie są w żaden sposób zobowiązujące, więc jest to szansa na spróbowanie swoich sił dla wszystkich chętnych pełnoletnich osób.

Instruktorzy zaprezentują jak prawidłowo pokonać tor przeszkód oraz omówią, które z jego elementów sprawiły w przeszłości najwięcej problemów kandydatom starającym się o przyjęcie do policji. Funkcjonariusze udzielą przy tym cennych wskazówek mogących odmienić wynik podejścia do egzaminu.

Jest to również świetna okazja dla osób, które planują rozpocząć swoją służbę w policji, ponieważ tego dnia będzie można złożyć niezbędne dokumenty rekrutacyjne.

Aby zapisać się na dzień otwarty, wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 882 352 992. Biorąc udział w wydarzeniu należy zabrać ze sobą: dowód osobisty, strój sportowy, zmienne obuwie oraz wodę.


 

 

 

Informację przekazała: asp. sztab. Karolina Kosmowska, oficer prasowy KPP w Sztumie

KPP Sztum
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.