Wydanie nr 196/2024, Niedziela 14.07.2024
imieniny: pokaż (11 imion)Marcelin, Ulryk, Kamil, Tuskana, Franciszek, Dobrogost, Kosma, Marceli, Izabela, Damian, Angelina
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Charytatywny trening zawodników mieszanych sztuk walki. Zebrano ponad 5 tys. zł.

Charytatywny trening zawodników mieszanych sztuk walki. Zebrano ponad… fot. Castrum Malbork MMA
W Tczewie odbył się charytatywny trening z udziałem 120 osób ćwiczących mieszane sztuki walki. W tegorocznej edycji zbierano pieniądze na Klinikę Pediatrii, Hematologii i Onkologii w Gdańsku.

W piątek, 16 grudnia br. na zaproszenie trenera Rafała Urbańskiego z MMA Team Tczew, grupa Castrum Malbork MMA uczestniczyła w treningu charytatywnym, który odbył się na sali gimnastycznej w II Liceum Ogólnokształcącym w Tczewie.

W treningu MMA udział wzięło 120 ćwiczących mieszane sztuki walki m.in. z Tczewa, Malborka czy Starogardu Gdańskiego. Malbork reprezentowała czternastoosobowa grupa. Była to już druga edycja tego wydarzenia. Podczas tegorocznej zbiórki uczestnikom udało się zebrać ponad 5 tys. zł na Klinikę Pediatrii, Hematologii i Onkologii w Gdańsku. Organizatorzy wszystkim osobom, którzy złożyły dobrowolne składki na rzecz kliniki serdecznie dziękują.

Trenera Rafała Urbańskiego można zobaczyć w Malborku na treningach w każdy poniedziałek o godz. 18.00, wtorek oraz czwartek o godz. 17.00 w siłowni Pak - Mal w Malborku. Trener Rafał współpracuje z malborskim klubem MMA Castrum Malbork.

- „W przyszłym roku kalendarzowym, mieszkańcy Malborka będą mieli okazję zobaczyć reprezentantów swojego miasta na ogólnopolskich galach MMA. Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi” - informuje Marcin Wiśniewski z Castrum Malbork MMA.

 

 

 

 

Zdjęcia i wideo: Castrum Malbork MMA

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.