Wydanie nr 35/2023, Sobota 4.02.2023
imieniny: pokaż (3 imiona)Joanna, Weronika, Częstogoj
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Powiat nowodworski. Byli poszukiwani – wpadli podczas interwencji domowej.

  • Wydanie nr 35/2023
  • 8 grudnia 2022, 14:00
  • KPP Nowy Dwór Gdański
  • Na sygnale
Powiat nowodworski. Byli poszukiwani – wpadli podczas interwencji domowej. fot. KPP Nowy Dwór Gdański
Policjanci zatrzymali trzech poszukiwanych. Wszyscy wpadli podczas interwencji domowej. Byli poszukiwani przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu i Białej Podlaskiej do odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności.

W środę, 7 grudnia br. dyżurny nowodworskiej komendy otrzymał zgłoszenie od kobiety, która poinformowała, że w jej domu, w miejscowości Nowa Kościelnica, nietrzeźwy partner zachowuje się agresywnie. Na miejsce pojechali policjanci z nowodworskiej patrolówki.

- „Pod podanym adresem policjanci zastali zgłaszającą, która poinformowała, że jej partner jest agresywny. W mieszkaniu przebywali również znajomi pary, którzy pochodzili z Wałbrzycha. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że partner zgłaszającej oraz dwoje jej znajomych są osobami poszukiwanymi przez sąd w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 31 i 40 lat oraz kobietę w wieku 31 lat. Wszyscy pochodzili z województwa dolnośląskiego. Jak się okazało, byli poszukiwani przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu oraz Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej m.in. za naruszenie miru domowego, niealimentację oraz niezapłacone grzywny” - informuje mł. asp. Karolina Figiel, oficer prasowy KPP w Nowym Dworze Gdańskim.

Zgodnie z decyzją sądu cała trójka została zatrzymana i przewieziona do wskazanych zakładów karnych.

KPP Nowy Dwór Gdański
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.