Wydanie nr 338/2022, Niedziela 4.12.2022
imieniny: pokaż (6 imion)Klemens, Chrystian, Barbara, Krystian, Hieronim, Melecjusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nowy Dwór Gdański. W restauracji przebrał się za jej pracownika i ukradł rzeczy osobiste.

  • Wydanie nr 338/2022
  • 21 listopada 2022, 10:17
  • KPP Nowy Dwór Gdański
  • Na sygnale
Nowy Dwór Gdański. W restauracji przebrał się za jej pracownika i ukradł rzeczy osobiste. fot. KPP Nowy Dwór Gdański
19-latek wykorzystując nieuwagę pracowników, wszedł do jednej z restauracji w Nowym Dworze Gdańskim, przebrał się tam w ciuchy pracownika i ukradł rzeczy osobiste. Zauważyli go pracownicy, którym tłumaczył się, że jest nowym pracownikiem. Za popełnione przestępstwo grozi mu teraz do 2 lat pozbawienia wolności.

W czwartek, 17 listopada młody mężczyzna pod nieuwagę pracowników wszedł do pomieszczeń służbowych restauracji w Nowym Dworze Gdańskim. Tam też przebrał się w ciuchy pracownika. W kamerach monitoringu zauważył go manager restauracji, który od razu podszedł do mężczyzny.

- „W trakcie rozmowy 19-latek tłumaczył się, że jest nowym pracownikiem i jest dziś pierwszy dzień w pracy. Pracownik sprawdził w grafiku czy dziś taka osoba miała być w pracy. Okazało się, że młody mężczyzna kłamał i gdy już wszystko się wyjaśniło, próbował szybko wyjść z restauracji. Pracownicy zatrzymali mężczyznę i wezwali policję” - informuje mł. asp. Karolina Figiel, oficer prasowy KPP w Nowym Dworze Gdańskim. - „Funkcjonariusze, którzy przyjechali na miejsce, dokładnie sprawdzili, czy 19-latek ma przy sobie jakieś skradzione przedmioty. Znaleźli przy nim m. in. skradzione prawo jazdy, dowód osobisty, kluczyki, które należały do pracownika restauracji. Wszystkie skradzione rzeczy policjanci odzyskali i przekazali właścicielowi”.

Mundurowi zatrzymali młodego mężczyznę, przewieźli go do celi policyjnego aresztu, przesłuchali świadków i zabezpieczyli monitoring. 19-latkowi za popełnione przestępstwa grozi teraz kara do 2 lat pozbawienia wolności.

KPP Nowy Dwór Gdański
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.