Wydanie nr 338/2022, Niedziela 4.12.2022
imieniny: pokaż (6 imion)Klemens, Chrystian, Barbara, Krystian, Hieronim, Melecjusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Pomóżmy Nicoli Hożyn w walce z rakiem.

Malbork. Pomóżmy Nicoli Hożyn w walce z rakiem. fot. zrzutka.pl
Wiadomość o chorobie spadła, jak grom z jasnego nieba. U 15-letniej Nicoli Hożyn z Malborka zdiagnozowano guza mózgu. Dziewczyna jest po dwóch operacjach, jednak 5% guza zostało, z czym wiąże się dalsze jej leczenie i rehabilitacja. Rodzina prosi o pomoc.

15-latka do Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie na oddział neurochirurgii dziecięcej trafiła w piątek, 2 września br. Diagnoza – guz mózgu. Jest już po dwóch operacjach, jednak w dalszym ciągu jeszcze się nie wybudziła.

- „Operacja przebiegła bez komplikacji, ale niestety 5% guza zostało, z czym wiąże się dalsze leczenie i rehabilitacja. Czekamy na badanie histopatologiczne guza, które określi rodzaj nowotworu, o którym dowiedzieliśmy się 1 września. Sytuacja działa się bardzo szybko. W ciągu tygodnia nasze życie obróciło się o 360 stopni” - opowiada rodzina nastolatki. - „Nie jesteśmy na tyle zabezpieczeni finansowo, a koszty dojazdów będą ogromne, z czym wiąże się nasza prośba. Każda złotówka pomoże nam być jak najczęściej z córką, ponieważ oprócz Nicoli mamy jeszcze trójkę dzieci, a szpital znajduje się ponad 300 km od nas. BARDZO PROSZĘ O KAŻDĄ NAWET NAJMNIEJSZĄ WPŁATĘ. Z GÓRY BARDZO DZIĘKUJĘ ZA POMOC I OKAZANE SERCE”.

 

Każdy z nas może przyłączyć się do zbiórki. Wystarczy wejść na https://zrzutka.pl/adjrvk?fbclid=IwAR1hAqWi1rDqAK_qywB61lMIxlYcJxAw5BVcGwFRWamebcHGEedH27zPTVA

 

 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
....
.... 10.09.2022, 08:20
Może z tymi biegami popróbować i tym biegaczom uda się wbić dobry czy bardzo dobry bieg przed zimą i może jakaś zbiórka pieniędzy dla tej młodej kobiety.
....
.... 10.09.2022, 08:00
Pomógł bym z całego serca tej młodej kobiecie jak dla mnie to jeszcze dziecko. Może w innych miastach są dobrzy, bardzo dobrzy ludzie i ci pomogą.
....
.... 10.09.2022, 07:42
Pomógł bym chociaż też że zdrowiem rożnie bywa i nie chodzi o wyjazdy wycieczki do innych państw miast ale niestety kilka razy musiałem naprawiać samochód w innym mieście ponieważ nie mogę w Malborku znaleźć mechanika i odsyłają mnie naprawiać samochody do innych miast.