Wydanie nr 155/2023, Niedziela 4.06.2023
imieniny: pokaż (10 imion)Dacjan, Karol, Braturad, Niepełka, Karp, Franciszek, Saturnina, Gostmił, Aleksander, Skarbisław
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nowy Dwór Gdański. Weź udział w konkursie na Wieniec Dożynkowy. Do zgarnięcia ciekawe nagrody.

  • Wydanie nr 155/2023
  • 4 sierpnia 2022, 09:35
  • Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Gdańskim
  • Wiadomości
  • 1 komentarz
Nowy Dwór Gdański. Weź udział w konkursie na Wieniec Dożynkowy. Do… fot. Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Gdańskim
Zarząd Powiatu w Nowym Dworze Gdańskim serdecznie zaprasza wszystkie sołectwa z terenu Powiatu Nowodworskiego do udziału w konkursie na „Wieniec Dożynkowy”.

Konkurs na „Wieniec Dożynkowy” odbędzie się podczas Dożynek Żuławskich, które odbędą się 3 września br. w miejscowości Jazowa.

Zgodnie z regulaminem konkursu przyjętym Uchwałą Nr 101/2022 Zarządu Powiatu w Nowym Dworze Gdańskim z dnia 2 sierpnia 2022 r. w sprawie organizacji Powiatowego Konkursu na „Wieniec Dożynkowy”, w konkursie uczestniczą wieńce dożynkowe przygotowane przez sołectwa z terenu Powiatu Nowodworskiego.

Prawo udziału w konkursie przysługuje osobom pełnoletnim, które dokonały zgłoszenia udziału w konkursie do dnia 26 sierpnia br. do godz. 14:30 na formularzu stanowiącym załącznik nr 1 do Regulaminu Powiatowego Konkursu na „Wieniec Dożynkowy” oraz załączyły podpisaną Klauzulę informacyjną stanowiącą załącznik nr 2 do Regulamin Powiatowego Konkursu na „Wieniec Dożynkowy” i oświadczenie o wyrażeniu zgody na publikację wizerunku i danych osobowych stanowiące załącznik nr 3 do Regulaminu Powiatowego Konkursu na „Wieniec Dożynkowy”.

Zgłoszenia do udziału w konkursie należy dokonywać drogą mailową na adres m.wereszczynska@nowydworgdanski.pl, osobiście w sekretariacie Starostwa Powiatowego w Nowym Dworze Gdańskim lub za pośrednictwem operatora pocztowego na adres Starostwa Powiatowego w Nowym Dworze Gdańskim ul. gen. Władysława Sikorskiego 23, 82-100 Nowy Dwór Gdański.

O dochowaniu terminu decyduje data wpływu dokumentów.

 

 

 

 

Informacja prasowa Starostwa Powiatowego w Nowym Dworze Gdańskim

 

Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Gdańskim
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Palczewo
Palczewo 04.08.2022, 15:29
gdzie można zdobyć regulamin konkursu?