Wydanie nr 278/2022, Środa 5.10.2022
imieniny: pokaż (9 imion)Justyn, Faust, Galla, Charytyna, Placyd, Konstancjusz, Apolinary, Flawiana, Igor
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Krynica Morska. Zestawy apteczek ratowniczych w prezencie dla policjantów.

  • Wydanie nr 278/2022
  • 28 lipca 2022, 10:15
  • KPP Nowy Dwór Gdański
  • Na sygnale
Krynica Morska. Zestawy apteczek ratowniczych w prezencie dla policjantów. fot. KPP Nowy Dwór Gdański
Współpraca między służbami ratunkowymi jest bardzo istotna, gdy tak ważna jest wspólna walka o ludzkie życie i bezpieczeństwo. Zespół medyków z Centrum Ratownictwa z Wrocławia przekazał dla policjantów z Posterunku w Krynicy Morskiej profesjonalne apteczki ratownicze, aby mogli zawsze być gotowi i w pełni wyposażeni do ratowania ludzkiego życia.

Z okazji Święta Policji, zespół medyków przekazał funkcjonariuszom profesjonalne apteczki ratownicze, które będą im służyć podczas patroli wodnych. Dla wszystkich służb ratunkowych zawsze najważniejsze jest ratowanie ludzkiego życia i profesjonalne wyszkolenie. W sezonie wakacyjnym służby ratunkowe mają bardzo dużo pracy. Nad morze oraz akweny wodne przybywają tysiące turystów, często znajdują się w różnych sytuacjach, które wymagają ich pomocy.

- „Nasi policjanci oraz medycy z Wrocławia spotykają się na wspólnych szkoleniach, gdzie podnoszą umiejętności z ratownictwa wodnego, ratowania ludzkiego życia oraz prawidłowego i bezpiecznego postępowania z osobą podejmowaną z wody. Wspólne spotkania dają ogrom przydatnej wiedzy i nowych umiejętności. Cieszymy się, że możemy, szkolić się z profesjonalistami co podnosi poziom bezpieczeństwa na terenie Mierzei Wiślanej, dzięki wyszkolonym i wyposażonym policjantom” - informuje mł. asp. Karolina Figiel, oficer prasowy KPP w Nowym Dworze Gdańskim

KPP Nowy Dwór Gdański
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.