Wydanie nr 279/2022, Czwartek 6.10.2022
imieniny: pokaż (9 imion)Fryderyka, Alberta, Brunon, Roman, Bronisław, Baldwin, Baldwina, Askaniusz, Artur
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nowy Dwór Gdański. Powiatowe obchody Święta Policji.

Nowy Dwór Gdański. Powiatowe obchody Święta Policji. fot. Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Gdańskim
We wtorek, 26 lipca br. w sali konferencyjnej Żuławskiego Parku Historycznego w Nowym Dworze Gdańskim odbyła się gala z okazji Święta Policji. Podczas uroczystej akademii Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku insp. Konrad Kobierski oraz Komendant Powiatowy Policji w Nowym Dworze Gdańskim insp. Piotr Wiśniewski wręczyli funkcjonariuszom akty mianowania na wyższe stopnie policyjne oraz odznaczenia resortowe.

Komendant Powiatowy Policji w Nowym Dworze Gdańskim insp. Piotr Wiśniewski podziękował funkcjonariuszom i pracownikom cywilnym za trud oraz poświęcenie, które codziennie wkładają w swoją służbę na rzecz mieszkańców powiatu i przybyłych na nasz teren gości.

Jak co roku wręczono odznaczenia i awanse zawodowe dla wyróżniających się policjantów z nowodworskiej jednostki. Dekoracji dokonał Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku insp. Konrad Kobierski.

Nagrody rzeczowe i dyplomy wręczyli również zebrani na sali samorządowcy. W tym roku burmistrz Jacek Michalski uhonorował Halinę Kulig, pracownika Zespołu Wspomagającego w KP Policji w Nowym Dworze Gdańskim. W imieniu Burmistrza nagrodę wręczył Zastępca Burmistrza Rafał Kubacki.

W imieniu Starosty Nowodworskiego w uroczystościach uczestniczyła Barbara Ogrodowska, Wicestarosta Nowodworski, która wyróżnionym przez Starostę policjantom - st. asp. Annie Diakowskiej oraz asp. Jarosławowi Malej wręczyła listy gratulacyjne oraz nagrody rzeczowe za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych oraz ponadprzeciętne zaangażowanie w realizację powierzonych zadań.

W uroczystości udział wzięli: zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku insp. Konrad Kobierski, komendant jednostki insp. Piotr Wiśniewski, funkcjonariuszki i funkcjonariusze, pracownicy cywilni, kapelan ks. kan. Antoni Mikielewicz, przedstawiciele policyjnych związków zawodowych oraz samorządowcy: wicestarosta Barbara Ogrodowska, zastępca burmistrza Rafał Kubacki, wójt gminy Sztutowo Robert Zieliński, wójt gminy Stegna Ewa Dąbska.

 

 

 

 

Informacja i zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Gdańskim, Gmina Nowy Dwór Gdański

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.