Wydanie nr 25/2022, Wtorek 25.01.2022
imieniny: pokaż (5 imion)Miłosz, Paweł, Artemia, Albert, Miłobor
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nowy Dwór Gdański. Włamywali się do altanek ogrodowych.

  • Wydanie nr 25/2022
  • 1 grudnia 2021, 08:05
  • KPP Nowy Dwór Gdański
  • Na sygnale
Nowy Dwór Gdański. Włamywali się do altanek ogrodowych. fot. KPP Nowy Dwór Gdański
Kobieta oraz dwóch mężczyzn zostało zatrzymanych przez policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim. Do policyjnego aresztu trafili po tym, jak dokonali serii włamań do altanek ogrodowych. Ich łupem padały narzędzia ogrodnicze, elektronarzędzia, sprzęt kuchenny. Sprawa jest rozwojowa, policjanci szukają kolejnych pokrzywdzonych oraz zabezpieczają materiał dowodowy, który świadczy o tym, że zatrzymani mogą być sprawcami również innych włamań.

 

Do policyjnego aresztu trafiło dwóch 33-letnich mężczyzn i 24-latka, którzy w listopadzie br. włamywali się do altanek ogrodowych.

W środę, 24 listopada br. policjanci pojechali w miejsce przebywania tych osób, gdzie we wnętrzu namiotu ujawnili elektronarzędzia pochodzące z kradzieży. Przebywający w namiocie 33-latek i 24-latka, przyznali się do kradzieży. Funkcjonariusze ustalili i odzyskali sprzęt, który został przez nich zastawiony w lombardzie. Część już trafiła do swoich właścicieli. Policjanci przedstawili mężczyźnie na tę chwilę siedem zarzutów, kobiecie trzy. Sprawdzają również, czy sprawcy nie mają na koncie innych włamań.

 

Dwa dni później, w piątek 26 listopada br. kryminalni zatrzymali kolejnego mężczyznę, 33- letniego mieszkańca Nowego Dworu Gdańskiego. W tej chwili ustalają jego udział w serii włamań. Na chwilę obecną mężczyzna usłyszał jeden zarzut kradzieży z włamaniem.

 

Za kradzież z włamaniem grozi 10 lat pozbawienia wolności.


 

 

 

Informację i zdjęcie przekazała: sierż. szt. Karolina figiel, oficer prasowy KPP w Nowym Dworze Gdańskim

KPP Nowy Dwór Gdański
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.