Wydanie nr 331/2021, Sobota 27.11.2021
imieniny: pokaż (14 imiona)Wirgiliusz, Jozafat, Zygfryd, Stojgniew, Gustaw, Dominik, Damazy, Zygfryda, Oda, Walery, Maksymilian, Sekundyn, Achacjusz, Achacy
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Na Starym Mieście mężczyzna popełnił samobójstwo.

W sobotę rano na Starym Mieście w Malborku dwóch mężczyzn odkryło zwłoki mężczyzny, który prawdopodobnie targnął się na własne życie. Postępowanie w tej sprawie prowadzą malborscy policjanci pod nadzorem prokuratora.

 

Jak informuje asp. Sylwia Kowalewska, oficer prasowy KPP w Malborku na ciało natknęli się dwaj mężczyźni przechodzący nieopodal miejsca zdarzenia.

- „ W sobotę, 13 listopada br. około godz. 7 rano dwóch przechodzących mężczyzn ujawniło w Malborku na Starym Mieście ciało mężczyzny, który wisiał na linie na schodach pawilonu. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora” - informuje asp. Sylwia Kowalewska. - „Denatem okazał się 40 - letni mieszkaniec Malborka”.

Wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostało zabrane na sekcję zwłok. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą postępowanie, które pomoże wyjaśnić przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.