Wydanie nr 331/2021, Sobota 27.11.2021
imieniny: pokaż (14 imiona)Wirgiliusz, Jozafat, Zygfryd, Stojgniew, Gustaw, Dominik, Damazy, Zygfryda, Oda, Walery, Maksymilian, Sekundyn, Achacjusz, Achacy
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nowy Dwór Gdański. Można składać wnioski na bezpłatny sprzęt komputerowy.

  • Wydanie nr 331/2021
  • 18 pażdziernika 2021, 12:42
  • Gmina Nowy Dwór Gdański
  • Wiadomości
Nowy Dwór Gdański. Można składać wnioski na bezpłatny sprzęt komputerowy. fot. zdjęcie poglądowe
Gmina Nowy Dwór Gdański informuje o możliwości składania wniosków na zakup sprzętu komputerowego dla dzieci z rodzin byłych pracowników Państwowego Przedsiębiorstwa Gospodarki Rolnej – PPGR.

 

Z programu będą mogły skorzystać dzieci, wnuki i prawnuki byłych pracowników PGR: Kombinat Rolny „Żuławy” Nowy Dwór Gdański, PPGR Ostaszewo - zamieszkujące miejscowość, w której niegdyś funkcjonowało zlikwidowane Państwowe Przedsiębiorstwo Gospodarki Rolnej.

 

Celem programu jest wsparcie rodzin z dziećmi z terenów popegeerowskich w zakresie dostępu do sprzętu komputerowego oraz dostępu do Internetu. Dofinansowanie będzie można otrzymać na sprzęt komputerowy (komputer stacjonarny, laptop lub tablet) z niezbędnym oprogramowaniem, umożliwiającym pracę zdalną, w tym niezbędne akcesoria i oprogramowanie dla osób z niepełnosprawnościami wraz z ubezpieczeniem. Projekt zostanie sfinansowany z funduszy europejskich – w ramach programu REACT-EU.

 

- „Zgodnie z umową, sprzęt komputerowy pozyskany w ramach konkursu „Granty PPGR” zostaje przekazany na własność dzieciom z niego korzystającym i nie będzie podlegał zwrotowi” - informuje Gmina Nowy Dwór Gdański.

 

 

 

 

Wniosek oraz oświadczenia rodziców/prawnych opiekunów lub pełnoletnich uczniów wraz z informacją o przetwarzaniu danych osobowych należy składać w siedzibie Urzędu Miejskiego w Nowym Dworze Gdańskim, ul. Wejhera 3 na załączonych wzorach wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, w terminie do 29 października 2021 r. (decyduje data wpływu do urzędu). Po tym terminie wnioski nie będą rozpatrywane.

 

Wnioski można pobrać ze strony: https://miastonowydwor.pl/aktualnosci/dofinansowanie-zakupu-komputerow-dla-dzieci-bylych-pracownikow-ppgr.html?fbclid=IwAR06Apsy7L16t952SUNu33zWiuk4p0bgylbExfxmPeW2dluUimRK5TwEc1s

 

 

 

 

Informacja: FB Gmina Nowy Dwór Gdański

Gmina Nowy Dwór Gdański
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.