Wydanie nr 64/2024, Poniedziałek 4.03.2024
imieniny: pokaż (10 imion)Adrian, Leonard, Lucjusz, Gerarda, Eugeniusz, Kazimierz, Gerard, Arkadiusz, Jakubina, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Gmina Miłoradz. Michał Milowicz uświetnił nagrody „Doroty 2021”.

Po raz kolejny nagrodzono osoby, które bezinteresownie działają na rzecz lokalnej społeczności gminy Miłoradz. Tegoroczną edycję konkursu „Doroty 2021” uświetnił koncert znanego wszystkim aktora, Michała Milowicza.

W sobotę, 16 października br. w sali Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Miłoradzu po raz kolejny odbyła się uroczysta sesja Rady Gminy Miłoradz, podczas której wręczono nagrody „Doroty 2021” osobom, które w sposób bezinteresowny działają na rzecz społeczności gminy. Gala nagród od wielu lat odbywała się pod koniec stycznia, jednak tegoroczna edycja, ze względu na trwającą epidemię, musiała zostać przełożona na jesień.

W tym roku nagrody „Doroty 2021” odebrali: poseł na sejm PR, Kazimierz Smoliński, Katarzyna i Jan Burchardt - Stowarzyszenie „Dawna Wozownia” oraz Anna Dawidowicz.

W trakcie gali wręczono również podziękowania dla podmiotów wspierających samorząd gminy Miłoradz, a na wszystkich uczestników czekała degustacja potraw regionalnych przygotowanych przez mieszkańców. Punktem kulminacyjnym wydarzenia był recital gościa specjalnego, popularnego aktora Michała Milowicza.


 

Piotr Wąsowicz
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork, Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork,
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wydarzenia


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.