Wydanie nr 331/2021, Sobota 27.11.2021
imieniny: pokaż (14 imiona)Wirgiliusz, Jozafat, Zygfryd, Stojgniew, Gustaw, Dominik, Damazy, Zygfryda, Oda, Walery, Maksymilian, Sekundyn, Achacjusz, Achacy
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Sekcja sportów walki K1TeamMalbork zaprasza na zajęcia.

Sekcja sportów walki K1TeamMalbork zaprasza na zajęcia. fot. Marcin Wiśniewski
Nowo powstała sekcja sportów walki K1TeamMalbork zaprasza wszystkich chętnych do udziału w zajęciach, których celem jest przede wszystkim podniesienie sprawności fizycznej młodzieży i starszych adeptów sztuk walki.

 

Sekcja K1TeamMalbork powstała w czerwcu tego roku z inicjatywy Marcina Wiśniewskiego, Stanisława Wanisiewicza, Denisa Skoczka oraz Damiana Stawickiego.

- „Zajęcia odbywają się regularnie w każdy poniedziałek oraz środę o 18.30 w siłowni Pak-Mal na ul. Dalekiej 117. Grupa liczy około 20 osób” - informuje Marcin Wiśniewski, lider sekcji. - „Głównym celem sekcji jest podniesienie sprawności fizycznej młodzieży oraz starszych adeptów sztuk walki, nauki dyscypliny oraz postaw patriotycznych”.

 

Uczestnicy sobotniego festynu z okazji 60-lecia Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Malborku mieli okazję przyjrzeć się z bliska grupie, która na zaproszenie dyrektora szkoły, Jana Stawickiego zaprezentowała swoje umiejętności.

- „Wszystkich chętnych zapraszamy w każdy poniedziałek i środę na godz. 18.30 do siłowni PAK - MAL na ul. Dalekiej 117 w Malborku” - dodaje Marcin Wiśniewski.

 

 

 

 

Informacja i zdjęcia: Marcin Wiśniewski

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Sporty walki


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Rufusek
Rufusek 05.10.2021, 13:42
Gosc z broda widac ze mega kocur zapuscil brode zrobil se dziarki widzial kiedys ksw i jak ktos sie gdzies bije wiec kwalifikacje i umiejetnosci ma mega
adrian k
adrian k 28.09.2021, 12:02
Cena wejścia jest ogromna. Miesięczna zapłata wynosi conajmniej 180zl za 8 razy w miesiącu.
Chica
Chica 27.09.2021, 17:24
Przepraszam czy osoba która uznaje się w tym klubie za trenera czy ma stoczoną choć jedną walkę ? Czy trenowała gdzieś w jakimś klubie ? Czy miała coś w ogóle wspólnego ze sportami walki ? Czy tylko pojechała sobie 3 razy do Olsztyna kupiła koszulkę Arachion , zapuściła modna brodę i wzięła się za szkolenie młodzieży - kluba jak ta lala .
Rufio
Rufio 04.10.2021, 13:07 (odpowiedź do Chica)
W samo sedno
adrian k
adrian k 28.09.2021, 12:04 (odpowiedź do Chica)
Gość z brodą nie trenuje młodzieży. Jest na pokaz. Zajmuje się swoimi podpiecznymi w czasie treningów bo jest trenerem personalnym.