Wydanie nr 339/2021, Niedziela 5.12.2021
imieniny: pokaż (8 imion)Anastazy, Kryspina, Sabina, Kryspin, Gerald, Pęcisława, Krystyna, Saba
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Tczew. Zabezpieczyli nielegalne gry hazardowe i narkotyki.

  • Wydanie nr 339/2021
  • 14 września 2021, 10:00
  • KPP Tczew
  • Na sygnale
Tczew. Zabezpieczyli nielegalne gry hazardowe i narkotyki. fot. KPP Tczew
Kryminalni po raz kolejny uderzyli w nielegalny hazard. Funkcjonariusze w jednym z lokali na terenie Tczewa zabezpieczyli 5 nielegalnych automatów służących do gier hazardowych oraz pieniądze pochodzące z tego procederu. Dodatkowo policjanci podczas przeszukania pomieszczeń zabezpieczyli 25 gramów amfetaminy.

 

Policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą z tczewskiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami z pomorskiej Krajowej Administracji Skarbowej w Kwidzynie na terenie Tczewa przeprowadzili wspólne działania ukierunkowane na zwalczenie przestępczości związanej z nielegalnym hazardem. Funkcjonariusze w jednym z lokali ujawnili i zabezpieczyli 5 nielegalnych urządzeń, które stanowią dowód w prowadzonym postępowaniu przez Krajową Administrację Skarbową.

 

 

Zabezpieczone nielegalne urządzenia przygotowane do gier hazardowych zostały wycenione na kwotę 60 tys. złotych. Dodatkowo funkcjonariusze podczas przeszukania pomieszczeń znaleźli i zabezpieczyli 25 gramów amfetaminy. Ponadto mundurowi przejęli prawie tys. złotych pochodzących z tego nielegalnego procederu. Policjanci zapowiadają dalsze takie kontrole miejsc, w których odbywają się gry na urządzeniach losowych.

 

Za przestępstwo posiadania narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Właściciel automatów poniesie konsekwencje za złamanie przepisów kodeksu karno-skarbowego, za co grozi wysoka kara grzywny i kara pozbawienia wolności do lat 3.

 

 

 

 

Informację i zdjęcie przekazał: asp. sztab. Dawid Krajewski, oficer prasowy KPP Tczew

KPP Tczew
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.